LAF EBELİĞİNİ BIRAK GERÇEKLERİ AÇIKLA

LAF EBELİĞİNİ BIRAK GERÇEKLERİ AÇIKLA

LAF EBELİĞİNİ BIRAK GERÇEKLERİ AÇIKLA
banner282

MHP li Belediye Meclis Üyesi Utku Demiröz laf ebeliğini bırak. Egem TV de yıllardır çalışan  ve sizin taşeronumuz dediğin Ekrem Çohadar adına UTAŞ yönetiminden 70 Bin 800 TL lik reklam verdirttin mi verdirtmedin mi ona cevap ver.  Yine Atatürk Kültür Merkezinin sorumlusu iken Ekrem Çohadar ve Fevzi TOKAT’A belediyeden kaç liralık  reklam aktardın. Bu rakam 60 Bin lira civarındamıdır. Fevzi Tokat Egem TV nin hala ortağı ve taşeron firması mıdır. Egem TV de çalışanların sigortaları hala Fevzi TOKAT üzerinde mi gösterilmektedir. Boşuna Halkı EGEM TV BELEDİYEDEN UTAŞ’TAN REKLAM ALMAMIŞTIR DİYE YANILTMAYA KALKMA.

            SEN BIRAK EGEM TV Yİ EKREM ÇOHADAR VE FEVZİ TOKAT’ NE KADARLIK PARA AKTARTTIN ONA CEVAP VER.. CEVAP VER Kİ UŞAK HALKI DOĞRU BİLGİLENSİN.. AYRICA UTAŞ’N AVUKATLIĞINA SOYUNDUĞUNAGÖRE UTAŞ YÖNETİCİLERİNDEN KİMDEN NE ZAMAN REKLAM İSTEMİŞİM LÜTFEN BUNU DA AÇIKLA. UTAŞ TÖNECİLERİ HER NE KADAR BİLMEYEREK YANLIŞ İŞ YAPSALARDA ALLAH KORKUSU OLAN İNSANLARDIR VE İFTİTA ATACAKLARINI ZANNETMEM. BİR ZAHMET KİMDEN NE ZAMAN REKLAM İSTEMİŞİZ ONU AÇIKLA. AYRICA USAK.TV NİN YAYINLARINDA İFTİRA VE HAKARET YOKTUR. SADECE VE SADECE GERÇEKELER VARDIR. USAK.TV NİN ORTAYA ÇIKARDIĞI GERÇEKLER SAYESİNDE EŞİNİZ SONER DEMİRÖZ VE ANNENİZ İMRAN İZMİT’E ÖLMÜŞ OLAN DAYINIZIN   İMZASI İLE İLGİLİ EVRAKTA SAHTECİLİKTEN DAVA AÇILABİLMİŞTİR. YİNE USAK.TV NİN ORTAYA ÇIKARDIĞI VE ÇIKARMAYA DEVAM  ETTİĞİ OLAYLAR İLE İLGİLİ  TÜM SRUŞTURMALAR DEVAM ETMEKTEDİR.

            UNUTMAYIN UTKU HANIM HİÇ BİR SUÇ CEZASIZ KALMAZ.. ER YA DA GEÇ ADALET MUTLAKA TECELLİ EDER. DEVLET EŞİNİZ SONER DEMİRÖZ’DEN SİZİN TELEVİZYONUNUZDA ÇALIŞAN İŞÇİLERİN SİGORTA PRİMLERİNİ MALİYE BORÇLARINI 15 YILDIR ALAMAMIŞ OLABİLİR. AMA DEVLET HER ZAMAN 18 YAŞINDADIR.

OH NE GÜZEL İŞ YA MALLAR SİZİN ÜZERİNİZDE BORÇLAR EŞİNİZİN ANNENİZİN, KARDEŞİNİZİN, BABANIZIN ÜZERİNE. ONLARDAN DA ALABİLENE HELAL OLSUN. TIPKI ESNAF KEFALET GİBİ. TIPKI MALİYE GİBİ.. TIPKI SGK GİBİ.. TIPKI BELEDİYE GİBİ.. SAYİ YA BU KADAR TAŞERONLARINIZA PARA AKTARMIŞKEN ŞU BABANIZIN BELEDİYEYE OLAN 35 BİN TL LİK BORÇLARINIDA KAPATIVERSEYDİNİZ NASIL OLURDU? GERÇİ NE GEREK VAR BABANIZDAN  PARAYI ALMAYA KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ.. ÇÜNKÜ TEBLİGAT BİLE YAPAMIYORLARMIŞ. 50 TL LİK SU BORCU İÇİN VATANDAŞIN SUYUNU KESEN BELEDİYE 15 YILDIR BABANIZI BULAMIYOR.. NE GARİP DEĞİL Mİ? 

            BU ARADA YİNE REKTÖRÜ, VALİYİ BELEDİYE BAŞKANINI, EMNİYET MÜDÜRÜNÜ MİLLETVEKİLLERİNİ DİLİNİZE DOLAMAYIN.. ONLARIN SİZİN AVUKATLIĞINIZA İHTİYAÇLARI YOK.. WWW.USAK.TV VALİSİNİ DE ELEŞTİRİ VEKİLİNİ DE. YOLSUZLUK YAPAN HAKSIZLIK YAPAN  BABASI OLSA YAZAR BUNU  BÜTÜN UŞAK HALKI BİLİR… SİZDE BİLSENİZ İYİ OLACAK. HADİ BAKALIM ŞU UTAŞ REKLAMLARINI BİR YAYINLAYIN ARTIK AYLIK BEŞ BİN + KDV LİK REKLAMLAR NASILMIŞ BİZ DE GÖRELİM UŞAK HALKI DA GÖRSÜN.  

 

YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER