HİLMİ ALPERİN REKTÖR ŞİŞMAN AŞKININ SEBEBİ BELLİ OLDU!

HİLMİ ALPERİN REKTÖR ŞİŞMAN AŞKININ SEBEBİ BELLİ OLDU!

HİLMİ ALPERİN REKTÖR ŞİŞMAN AŞKININ SEBEBİ BELLİ OLDU!
banner628
banner629

Yaşadığımız süreçte öyle haberler aldık ki inanamadık. Hilmi Alper’in ve bazı çakma  AK Partililerin Rektör aşkını, bitmiş bir rektörün arkasında durma çabalarını anlamaktan aciz kalmıştık. Neden diye soruyorduk. Neden   adamları emniyetlerde sorgulanan ve kendisinin de sorgulanmasına az kaldığını düşündüğümüz bir rektör, Ahmet Necdet Sezerin atadığı dosyası kabarık bir rektör AK partililerce bu kadar kıymet görebiliyordu! İlk gelen dedikoduya göre Hilmi Alper kaymaklı ihalelerin bulunduğu ve bulunacağı inşaat dairesi başkanlığına göz diktiği söyleniyordu. İHTİMAL VERMEDİK. Belediyeden geçen İsmail YILDIRIM’ın Daire başkanı olduğu yere Hilmi bey göz koymaz dedik. Son gelen dedikodulara göre daha inandıcı haberler aldık. Rektör genel sekreterinin işini bitirmiş. Danışmanında işini bitiriyormuş. Özellikle bu iki şahıs Uşak emniyetince sorgulanıp savcılığa sevk edildikten sonra karizmalarını iyice bitirmişler ve rektör de bunları gözden çıkarmış. Genel sekreter Aziz Bayrakdar yolcu imiş. Peki yerine kim gelecekmiş. İnanamazsınız! Bu makama Hilmi Alper’in ismi geçiyormuş. Üniversitenin inşaat dairesinin başkanı da genel sekretere bağlıymış! Anlaşılan Hilmi Alper AK Partinin içinde iyice çizilmiş. Buradan yakın zamanda ayrılacakmış. Rektörle konuşmuş ve anlaşmış. Rektör gitmeden önce Hilmi Alperi Genel Sekreter olarak atayacakmış. Böylece Necdet Sezer ataması Rektör AK Partinin müşfik kanatlarının altına girecek soruşturmalardan yırtacakmış.

OLUR MU OLUR! Burası Türkiye ! Aziz YILDIRIM başkan, Fenerbahçe şampiyon benzeri,  Adnan  Şişman rektör Hilmi  Alper genel sekreter gibi bir durum söz konusuymuş!

HADİ SAYIN REKTÖR. Son bir hamle daha,  size Hilmi Alper çok yakışır diyeceğiz de  diyemiyoruz, çünkü bu söylemler henüz dedikodu!

İşte böyle. Biz dedikoducuların yalancısıyız.

YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER