KARAHALLILAR VAKFI YÖNETİMİNDEN STV’NİN EŞMELİ GENEL YAYIN MÜDÜRÜNE ZİYARET

KARAHALLILAR VAKFI YÖNETİMİNDEN STV’NİN EŞMELİ GENEL YAYIN MÜDÜRÜNE ZİYARET

KARAHALLILAR VAKFI YÖNETİMİNDEN STV’NİN EŞMELİ GENEL YAYIN MÜDÜRÜNE ZİYARET
banner282

İstanbul’da faaliyet gösteren Ege kökenli vakıflar arasında en eski ve en güçlü vakıflardan birisi olarak kabul edilen Karahallılar Vakfı, İstanbul’daki hemşehrileriyle tanışmak ve destek olmak amacıyla ziyaretlerine devam ediyor. Siyaset ve görüş ayrımı yapmadan gerçekleştirilen bu tanışma ve destek ziyaretlerin sonuncusu Samanyolu TV’nin Genel Yayın Müdürü Eşme-Ahmetlerli Abdullah Bağ’a oldu.

Geçtiğimiz aylarda Uşaklı hemşehrilerini bir sabah kahvaltısında ağırlayan STV Genel Yayın Müdürü Abdullah Bağ’a teşekkür ve destek amacıyla 25.05.2010 tarihinde bir ziyarette bulunan Karahallılar Vakfı yönetimi iki saat süreyle Abdullah Bağ’ın misafiri oldular.

Vakıf başkanı Ahmet Bursalı ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan Karahallı heyetini çok samimi bir şekilde karşılayan Genel Yayın Yönetmeni Abdullah Bağ, misafirlerini bir süre makamında ağırladıktan ve yemek ikram ettikten sonra onları STV’nin idari ve teknik bölümleriyle stüdyolarını gezdirerek bilgi verdi.

Hemşehrilerinin bu anlamlı ziyaretinden son derece memnun olan Abdullah Bağ, önceki yıllarda İzmir, Uşak ve İstanbul’daki çeşitli basın kurumlarında çalıştıktan sonra Samanyolu Yayın Grubu’na geldiğini ve 18 yıldır burada görev yaptığını belirtti.

Yoğun çalışma temposuna rağmen en az yılda bir kez Uşak ve Eşme’ye gittiğini belirten Abdullah Bağ, aracılığımızla Uşak’taki dost ve arkadaşlarıyla meslektaşlarına selamlarını iletti.

Haber ve Foto: Mehmet Çolak.

YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER