İSTANBUL’DAKİ UŞAKLILAR KAHVALTIDA BULUŞTU

Uşak- Kanyon Koleji sporsorluğunda düzenlenen Uşaklılar Vakfı Mayıs ayı kahvaltısı 05.05.2019 tarih sabahı Bayrampaşa Ramada Encore Hotel'de yapıldı.

İSTANBUL’DAKİ UŞAKLILAR KAHVALTIDA BULUŞTU
banner628

Kanyon Koleji yönetim kurulu başkanı Prof. Dr. Servet Karahan ile Op. Dr. Hatice Karahan'ın ev sahipliği yaptığı kahvaltıya 130 kişi katıldı. Katılanlar arasında: Prof. Dr. Cihan Aksoy, Prof. Dr. Yunus Söylet, Prof. Dr. Ömer Faruk Taşer, Prof. Dr. Ahmet Demir, Egebir başkanı Reşit Öz,  Karahallılar Vakfı başkanı Şeref Özyurt, yönetim kurulu üyesi Bülent Taş, eski başkanlardan Dr. Ercüment Bursalı ve Ahmet Bursalı, TJK eski genel sekreteri   Av. Turgut Alakuş, Eşmeli avukat kardeşler Hacer ve Elvan Yılmaz ile Çivrilli THM sanatçısı Efe Güngör bulunmaktaydı.
Kahvaltı arasında bir konuşma yapan Uşaklılar Vakfı başkanı Rahmi Ekiz, kahvaltıya sponsorluk yapan Karahan çiftine teşekkür ederek günün anısına birer plaket verdi.

Kahvaltının son bölümünde Karahallılar Vakfı korosu Ege türkü ve şarkılarından oluşan bir konser verdi.  Ardından piste çıkan Prof. Karahan ve Bülent Taş’ın  birlikte oynadığı  Ege oyunları ilgiyle izlendi.

Haber Foto: Mehmet Çolak

YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER