Vali Funda Kocabıyık, pazaryerlerinde incelemede bulundu

İsmetpaşa Caddesine çıkması olay olan ve Sosyal Medyanın gündemine oturan Vali Funda Kocabıyık bu defa çok dikkatli davrandı ve maskesini taktı sosyal mesafeyi korudu. Ayrıca ziyaret ajanslara haber verilmedi. 

Vali Funda Kocabıyık, pazaryerlerinde incelemede bulundu
banner628

Vali Funda Kocabıyık, Covid-19 salgını dolayısıyla pazaryerlerinde yapılan düzenlemeleri görmek için Kemalöz ve Sigorta pazarlarını gezdi.
Esnaflarla sohbet eden, düzenleme hakkında bilgi veren Vali Funda Kocabıyık, tedbirler doğrultusunda vatandaşların güvenli alışveriş yapma imkanı sunduklarını söyledi.
İl genelinde vatandaşların taze sebze ve meyve olmak üzere hiçbir gıda maddesine ulaşmakta sıkıntı yaşamadığını belirten Vali Funda Kocabıyık, daha sonra Atapark ve çevresinde denetim yaptı.
İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda il genelinde park, mesire ve piknik alanlarının kapatıldığını ifade eden Vali Funda Kocabıyık,  halkın yoğun olarak bulunduğu bölgelerde son günlerde sakinlik yaşandığını ifade etti.
Vatandaşların alınan tedbirlere uymasını isteyen Vali Funda Kocabıyık, “Covid-19 tedbirlerini sürekli olarak değerlendiriyoruz. İl genelinde tüm olumsuzluklara hazırlıklıyız, koordinasyon içinde süreci takip ediyoruz. Mevsimlik tarım işçilerinin ilimize gelişiyle ilgili düzenlemelerimizi yaptık, tarımsal üretimi hiçbir şekilde aksatmadan salgının yayılmasına izin vermeyeceğiz. Milletimizin sağlığı ve refahı için tüm tedbirleri aldığımızın bilinmesini istiyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Bütün illerdeki valiler vaka sayısını iyilesen ve ölü sayısını aciklama yapiyor bizim valimizde hic aciklama yok lütfen bunlarla ilgili aciklama yapsin

ali
ali - 1 yıl Önce

iyi güzelde tezgahlar gene karşılıklı çokyakın. iki müşteri karşılıklı gelse zaten üç tane tezgah var herkes gene dipdibe .

banner633
SIRADAKİ HABER