Vali Funda Kocabıyık'ın Yeni Yıl Ziyaretleri

Vali Funda Kocabıyık'ın Yeni Yıl Ziyaretleri
banner628
banner601

Vali Funda Kocabıyık beraberinde İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Murat Kılıç    ve İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer ile birlikte  yılbaşı gecesi ziyaretler gerçekleştirdi.

Huzur Evi

Vali Funda Kocabıyık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan kıymetli büyüklerimizi ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Vali Funda Kocabıyık “Bizler büyük bir ailenin fertleri olarak her zaman olduğu gibi yılın son gününde de onları yalnız bırakmadık. Birlikte nice yeni yıllara kavuşmak temennisiyle kıymetli büyüklerimize sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir ömür diliyorum” dedi.

EFE ÇOCUK EVİ ZİYARETİ


Vali Funda Kocabıyık yeni yıl akşamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze bağlı Efe Çocuk evinde kalan çocukları evlerinde ziyaret etti. Vali Funda Kocabıyık “Yavrularımızla yeni yılın sevincini ve mutluluğunu birlikte yaşıyoruz. Onların yeni bir yıla ümitle heyecanla, güzel duygularla girmelerini arzu ediyor, tüm çocuklarımıza barış dolu bir dünyada, sağlıklı huzurlu nice güzel yıllar diliyorum” dedi.

Mehmet Akif Ersoy Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret eden Vali Funda Kocabıyık merkezde görevli polislerimizin hem de telsiz anonsuyla ilimiz genelinde görevi başında olan polislerimizin yeni yıllarını kutladı.

MEHMET AKİF ERSOY POLİS MERKEZİ ZİYARETİ


Mehmet Akif Ersoy Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret eden Vali Funda Kocabıyık merkezde görevli polislerimizin hem de telsiz anonsuyla ilimiz genelinde görevi başında olan polislerimizin yeni yıllarını kutladı.


Vali Funda Kocabıyık "2019 Uşak için hep birlikte yoğun bir tempoda çalıştığımız bir yıl oldu. Yürüttüğümüz bu faaliyetler sırasında üstün bir gayret ve özveri ile görevlerini yerine getiren mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor; aileleri ve tüm sevdikleriyle sağlıklı, mutlu ve huzurlu yeni bir yıl diliyorum"

POLİS UYGULAMA NOKTASI ZİYARETİ

Vali Funda Kocabıyık, Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası karşısında bulunan polis uygulama noktasını ziyaret etti. Vali Funda Kocabıyık "Ziyaretimiz sırasında hem görevli emniyet personelimizin hem de seyahat halinde olan vatandaşlarımızın yeni yılını kutladık. Vatandaşımızın yılbaşı akşamını huzur ve güven içerisinde geçirmesi için görevinin başında olan emniyet mensuplarımıza kolaylıklar, mutlu ve huzurlu yıllar diliyorum" dedi.

Jandarma Uygulama noktası


Vali Funda Kocabıyık İzmir – Ankara karayolu üzerinde bulunan jandarma uygulama noktasını ziyaret etti. Vali Funda Kocabıyık “Huzur ve güvenliğimiz için görevi başında olan personelimize kolaylıklar, mutlu ve huzurlu yıllar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2020, 03:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER