UTAŞ MHP’NİN ÇİFTLİĞİ Mİ OLUYOR?

UTAŞ MHP’NİN ÇİFTLİĞİ Mİ OLUYOR?

UTAŞ MHP’NİN ÇİFTLİĞİ Mİ OLUYOR?
banner282

MHP NİN ÇİFLİĞİ HALİNE GETİRİLMEYE ÇALIŞILAN UTAŞ’A ADETE YÖNETİCİ DAYANMAZKEN GÖREVE GELENLERDE KESESİNİ DOLDURMA DERDİNE Mİ DÜŞÜYOR?

UTAŞ’te Metin Çekçek ve Ebru ÖZSOY’dan sonra göreve Bekir akağaç getirildi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini ise Nejat Çolak yürütürken Belediye meclis Üyesi Ve Egem Tv Yönetim Kurulu Başkanı Utku DEMİRÖZ’de yönetime alındı. Ali ERDOĞAN gelen yoğun tepkiler nedeni ile Utku Demiröz’ü hiç bir komisyonda görevlendirmemişti. Bu nedenle Utku DEMİRÖZ’ün hemen partiye yanaşdığı ve Metin Deniz SAVAŞ’ı sık sık televizyona çıkararak Milletvekili seçimlerinde destek olacağı sözünü verdiği konuşuluyor. Böylece UTAŞ’ın tamamen partinin kontrolüne geçtiği ve Belediye Başkanı Ali Erdoğan’ı adeta dinlemediği gelen iddialar arasında. Aslında Ali ERDOĞAN’ın UTAŞ’ın başına dışarıdan bir isim düşündüğü ancak UTAŞ’ta görev alan Belediye Meclis üyelerinin kendi aralarında toplanarak başkana gidip "Biz Bekir hocayı başkan seçtik" dediği ve başkanında buna ses çıkaramadığı konuşuluyor. Utku DEMİRÖZ’ünde göreve gelir gelmez hemen UTAŞ ile 60 Bin lira + KDV lik reklam sözleşmesi yaptırdığı ve bu reklama Metin Deniz SAVAŞ’ın olur verdiği iddiaları ortalığı karıştırdı. (MUHTEMELEN RELAM SÖZLEŞMESİ YİNE TV NİN ELEMANLARININ ADINA YAPILMIŞ) Reklam anlaşmasını duyan Ali ERDOĞAN’ın da bu olaya kızdığı ve bunlar bizim başımızı yakacak ne yapmaya çalışıyorlar dediği idda ediliyor.. Utku DEMİRÖZ’ün UTAŞ’ta oldukça aktif rol oynadığı ve UTAŞ Yönetim Kurulu üyelerini Bilboard ihallesine girmeye ikna etmeye çalıştığı gelen iddalar arasında. İddialara göre UTAŞ Bilboardları alıp işletmesi için Utku Hanımın taşeron olarak kullandığı isimlerden birine kiraya verecek.

UTAŞ’ta daha önce’de Nejat ÇOLAK’ın kardeşlerine ait Mermer fabrikasına fason taş kestirildiğini www.usak.tv ortaya çıkarmıştı.

 

 

YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER