UŞAK´TA SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan 26. Dönem Milletvekili Seçimleri nedeniyle ´Seçim Güvenliği ve Bilgilendirme Toplantısı´ Uşak Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirildi.

UŞAK´TA SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
banner601

Uşak Valisi Ahmet Okur´un başkanlığında yapılan toplantıya, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Albay Yusuf Yalçın, Vali Yardımcısı Mehmet Hulisi Kaya, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, ilçe kaymakamları ve siyasi partilerin temsilcileri katıldı.
Toplantıda Milliyetçi Hareket Partisi, Saadet Partisi ve Halkların Demokratik Partisi temsilcileri yer alırken, Ak Parti, CHP, BBP ve Vatan Partisi temsilcileri yer almadı.
Seçimlerin sükûnet ve barış ortamında, güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli tedbirlerin alındığını belirten Vali Ahmet Okur, “İnşallah ilimizin istikbaline, geleceğine ve kalkınmasına fayda sağlayacak süreç olan seçim dönemini kazası belasız huzur içerisinde de geçiririz. Seçimlerin ülkemiz için güzel sonuçlar doğurması temenni ediyorum. Seçimin hem ülkemize hem de ilimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Toplantı Vali Okur´un açıklamasından sonra basına kapalı gerçekleştirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER