UŞAK'TA PROTOKOL ŞEHİTLİĞİ ZİYARET ETTİ

Ramazan Bayramı münasebetiyle arife gününde Vali Funda Kocabıyık, protokol üyeleri ile birlikte Uşak Şehitliğini ziyaret etti.

UŞAK'TA PROTOKOL ŞEHİTLİĞİ ZİYARET ETTİ
banner628

Şehitlik ziyaretine Vali Funda Kocabıyık’ın yanı sıra Milletvekilleri Mehmet Altay, İsmail Güneş, Özkan Yalım, Belediye Başkanı Mehmet Çakın, il protokolü, şehit yakınları, daire müdürleri, askeri erkân, emniyet mensupları ile vatandaşlar katıldı.

Şekerevleri Mezarlığında bulunan Uşak Şehitliğinde Kur'an-ı Kerim Tilaveti’nin okunmasının ardından, Vali Funda Kocabıyık ve protokol üyeleri şehitlerin mezarlarını tek tek dolaşarak karanfil bırakıp dua etti.

Şehit yakınlarıyla yakından ilgilenen ve onlarla sohbet eden Vali Funda Kocabıyık, ailelere sabır dileyerek Ramazan Bayramlarını kutladı.

Vali Funda Kocabıyık şehitlik ziyaretinin ardından 1992 yılında Şırnak’ta şehit olan Şehit Piyade Er Ali Demirdağ’ın ailesi ile İstanbul Emniyet Müdürlüğü Yunus timinde görev yapmakta iken geçirdiği kaza sonucu gazi olan Polis Memuru İsmail Ercan ve ailesini evinde ziyaret ederek Ramazan Bayramlarını kutladı.

Ziyaretlerinde Vali Funda Kocabıyık’a Vali Yardımcısı Hüseyin Demirbaş, Meral Batı Demirbaş, İl Jandarma Komutanı Yalçın Baysal, İl Müftüsü Kazım Güzel  eşlik etti.

YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER