UŞAK DERİ KARMA OSB’DEN YALÇIN ATLI’YA ZİYARET

UŞAK DERİ KARMA OSB’DEN YALÇIN ATLI’YA ZİYARET

UŞAK DERİ KARMA OSB’DEN YALÇIN ATLI’YA ZİYARET
banner282
Uşak Deri Karma Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Akif Küplemez ve yönetim kurulu üyeleri, Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Yalçın Atlı’yı ziyaret etti.
Ziyarette kentte sağlık alanında yapılan gelişmeler hakkında konuşan Uzm. Dr. Yalçın Atlı, “Sağlıkta hizmet kalitesi her geçen gün artıyor. Şu andaki hedefimiz kentte uzun vadede araştırma hastanesinin kazandırılması. Bu hedefe ulaşmak için canla başla çalışıyoruz” dedi. Önümüzdeki yatırım döneminde yeni hastane binasının ek ünitelerle geliştirileceğini kaydeden Uzm. Dr. Yalçın Atlı, fiziki mekanların yanı sıra tıbbi bazda da kaliteyi önemsediklerini anlattı. Uzm. Dr. Yalçın Atlı, “Fiziki sorunlarımız büyük ölçüde çözüldü diyebiliriz. Şu an için idari binalar bazında çalışmalara ihtiyaç duyuluyor. Fiziki mekanların yanı sıra, tıbbi kadroda niteliği artırmaya çalışıyoruz. Hastanemizin bünyesine işinde iyi ve özverili hekimleri bünyemize katıyoruz. Göreve başladıktan sonra kentte yapılmayan bir çok ameliyatın gerçekleştirilmesine zemin hazırladık. Bu sayede Uşak halkının memnuniyeti de artmaya başladı. Önceleri Uşak’tan İzmir’e hasta gidiyordu. Şimdi İzmir’den hasta çekmeye başladık” diye konuştu. Yeni hastane binasındaki görevli refakatçi sayısının artacağını da kaydeden Uzm. Dr. Yalçın Atlı, “Uşak halkına layık oldukları sağlık hizmetini vermek için elimizden geleni yapacağız” ifadesini kullandı. 
KÜPLEMEZ: HASTANEMİZİN GELİŞMESİ MEMNUNİYET VERİCİ
Uşak Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı sağlık kurumlarında gelinen noktanın çok önemli olduğunu dile getiren Uşak Deri Karma OSB Yönetim Kurulu Başkanı Akif Küplemez, “Sağlıkta gelinen noktayı beğeniyle takip ediyoruz. Devlet Hastanesi’nin yeni binasına taşınmasıyla hastalar daha kaliteli hizmet almaya başladı. Yeni Devlet Hastanesi binamız adeta 5 yıldızlı otel gibi hizmet veriyor. 1’er ve 2’şer kişilik odalarda adeta 5 yıldızlı otel kalitesini aratmayan hizmet anlayışı var. Bizler de Uşak Deri Karma OSB olarak halkımızın her şeyin en iyisini hak ettiğini düşünüyoruz. Bu bağlamda kent için yapılacak sağlık, eğitim ve diğer yatırımlarda elimizden ne geliyorsa da yapmaya hazırız” dedi.  
 
 
 
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER