UŞAK BELEDİYESİ 24 SAAT YOL YAPIYOR

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan kente hizmet aşkıyla gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederken,”İlimizin güzel geleceği için 24 saat esasıyla tüm personelimizle çalışıyoruz” dedi.

UŞAK BELEDİYESİ 24 SAAT YOL YAPIYOR
banner628

Belediye Başkanı Nurullah Cahan Mimar Sinan Caddesi üzerindeki çalışmaları inceledi. Başlamasından kısa bir süre geçmesine rağmen bitme noktasına gelinen çalışmaları inceleyen Başkan Cahan yolun son durumu hakkında yerinde bilgi aldı. Gece 00:00 da yapılan incelemede çalışan personele baklava da ikram edildi. Başkan Cahan’a UTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Çümen, Uşak Belediyesi Özel Kalem Müdürü Seyfullah Furtana ve personel de eşlik etti.

Saat fark etmiyor

Burada bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan,”İlimiz için 24 saat esasıyla tüm personelimizle birlikte çalışıyoruz” dedi. Cahan,”Belediye olarak kentimizde yollar konusunda hiçbir sıkıntı kalmayacağına dair söz vermiştik. Bunu öncelikle araç ve gereçlerimizi yenileyerek çok güçlü bir hale getirerek başladık. Akabinde 2015 yılında birçok ana caddemizin yollarını yenileyerek modern bir hale getirdik. 2016 yılında da çalışmalarımız hızlı başladı. Havaların ısınmasıyla beraber, ilimizin ana caddelerinde asfaltlama çalışmalarına hız verdik. Bunun ilk adımını ise Dikilitaş ve Karaağaç Mahallesi’nde attık. Şu an Mimar Sinan Caddesi’ndeyiz. Caddemizde çok kısa süre önce çalışmaların başlamasına rağmen bitirdiğimizi ifade edebilirim. Şu an saat 00.00 olmasına rağmen ekiplerimiz fedakar şekilde çalışıyor. Biz de onlara moral vermek ve çalışmaları yerinde görmek için buraya geldik. Çalışmalarımız ve desteklerimiz artarak devam edecek” ifadesini kullandı.

Şehirler arası yollarda modern dokunuşlar

Şehirler arası yolda da önemli çalışmaların devam ettiğini kaydeden Cahan şunları söyledi: “Kentimizin en büyük sıkıntılarından birisi de İzmir Ankara karayolunun şehrimizin ortasından geçmesi nedeniyle trafik yoğunluğudur. Bu yoğunluk özellikle belirli saatlerde daha da artmaktadır. Biz bu duruma çare bulmak adına battı çıktı projelerine başlamıştık. Şu anda çalışmalarımızda yan yolları verirken, yağmur suları için da kazı çalışmalarımız yapıldı. Bu çalışmaları da hızlı bir şekilde bitirerek kentimize hediye edeceğiz”

Üst geçitler rahat ettirecek

İzmir Ankara karayolunun görsel ve işlevsel anlamda daha kullanılabilir bir hale getireceklerine de parmak basan Cahan, “Batta çıktı projelerimizin bitmesiyle birlikte tabiri caizse araçların yağ gibi akacağı bir sistem işleyecek. Biz bu durumda görsel ve ihtiyaç hissedilen çalışmalar da yapacağız. Öncelikle modern üst geçitlerle yaya trafiğine fayda sağlayacağız.  Bu sayede vatandaşlarımız rahata erecek” diyerek sözlerine son verdi.  


YORUM EKLE
YORUMLAR
Berk
Berk - 5 yıl Önce

gerçekten belediye humalı bir çalışma içerisinde elbette ufak tefek sıkıntılar olacak bir müddet mağduriyetlerde doğacak ama yetkiler ana yollara çıkan ara yollar ve sokaklarda yol çalışması nedeni ile kapalı olduğunu gösteren tabela ve ikaz levhaları koysalar dahada iyi olur diye düşünüyorum

FTY
FTY - 5 yıl Önce

altyapi olmadan yol yapsan ne olur.bozulur

Ali
Ali - 5 yıl Önce

nereye yapıyor?

MİSAFİR
MİSAFİR - 5 yıl Önce

hoca nasretti̇ne demi̇şler.. hanimin cok gezi̇yor.. o da demi̇ş ... cok gezseydi arada bi̇zi̇m eve de ugrardi..... memurken sitesi etrafi çamurdan geçilmi̇yor.......yollar dei̇lk deşi̇k...memurkent ten 40 metreli̇k yola gi̇di̇şi̇ bi̇r görün.. sn beledi̇ye başkani oralarda arabasiyla bi̇r gezerse ..ne böbrekleri̇nde taş kalir ne de arabasi......

Et
Et - 5 yıl Önce

türkiyede gördüğüm en kötü yollar uşakta. Düz bir yol varsa gösterin.

banner633
SIRADAKİ HABER