UŞAK BASINI MEDİCALPARK'TA BULUŞTU

Medicalpark Uşak Hastanesinden Gazeteciler günü kutşaması.

UŞAK BASINI MEDİCALPARK'TA BULUŞTU
banner628
banner601
 Medical Park Uşak Hastanesi Genel Müdürü Dr. Göksel ENSARİ, Genel Müdür Yardımcısı Dr. Gökalp Çağrı ÖZTÜRK, Başhekim Yardımcısı Dr. Murat YÜZÜAK 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla Uşak İli Basın Mensupları ile hastane toplantı salonunda bir araya geldi.

Genel Müdür Dr. Göksel ENSARİ; Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır diyerek, ‘’Gerek kadromuzu güçlendirerek gerekse tıbbi teknolojik alt yapımızı kuvvetlendirerek Uşak ve çevresine kaliteli ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmaya devam ederken hastalarımızın görüş ve önerileri memnuniyetleri bizler için çok önemli. Neonatoloji (Yenidoğan Uzmanı) Dr. Fatma ÇAKMAK ÇELİK’in kadromuza katılmasıyla Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitelerinin, Uşak’ın ve bölgenin kazanacağı değer oldukça önemlidir ’’ dedi.

Genel Müdür Yardımcısı Dr. Gökalp Çağrı ÖZTÜRK ise aralarına yeni katılan doktor arkadaşları ve branşlar hakkında kısa bilgi verdi.

Basın Mensuplarının soruları, görüş ve önerileri alındı, Uşak için beraber planlanabilecek çalışmalar hakkında görüşüldü.

Toplantı sonunda Genel Müdür Göksel ENSARİ, Medical Park Uşak Hastanesi Eczacısı Hasan ARASAN’a Türkiye Kanarya ve Kafes Kuşları Federasyonu tarafından  düzenlenen 20. Türkiye Şampiyonası (2015) elde ettiği Türkiye 1.liğinden dolayı tebrik etti. Hastane çalışanları arasında pek çok değişik hobi ile uğraşan personelleri olduğunu ve her konuda destekçileri olduklarını belirtti.

 

banner636
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER