UEDAŞ’tan Kan Bağışı Kampanyası

UEDAŞ’tan Kan Bağışı Kampanyası

UEDAŞ’tan Kan Bağışı Kampanyası
banner628
banner629
Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) ile Kızılay Bursa Şubesi iş birliğiyle İnegöl’de kan bağışı kampanyası düzenlendi.
UEDAŞ İnegöl İşletme binasında düzenlenen kan bağışı kampanyasına UEDAŞ personelin yanı sıra vatandaşlarda ilgi gösterdi.
Bursa Kızılay Kan Merkezi’nde görevli doktor ve hemşireler tarafından, sağlık durumu uygun olanlardan kan alındı. Kan bağışı kampanyasına UEDAŞ İnegöl İşletme Müdürü Hasan Ali Yürük, CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. İnegöl Bölge Yönetmeni Oğuz Akgün, UEDAŞ personeli ile vatandaşlar katıldı.
İnegöl İşletme Müdürü Hasan Ali Yürük, “UEDAŞ ile Türk Kızılay’ın ortaklaşa tertiplediğimiz kan bağışı kampanyasının ilgi görmesi bizi sevindirdi. Kızılay, gönüllülük esasına göre kan toplamayı üstlenen bir kamu kuruluşumuz. Kızılay, kan toplamanın haricinde gerek sağlık kuruluşların, gerekse diğer kuruluşların teknolojiye ve sağlık sektörüne katkıda bulunmasında öncülük ediyor. Bunun içinde Türk Kızılay’ına teşekkür ediyoruz” dedi.
CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. İnegöl Bölge Yönetmeni Oğuz Akgün ise, “Bu tür sosyal organizasyonların içerisinde sürekli bulunmaya çalışan bir şirketiz. Türk Kızılay’ı ile ortaklaşa düzenlediğimiz kan bağışı kampanyası da bunlardan bir tanesi. İhtiyaç doğrultusunda şirketimiz buna katkı sağlıyor” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER