Tügva Ardahan İl Temsilcisi Tolgay Gökdemir Oldu

Tügva Ardahan İl Temsilcisi Tolgay Gökdemir Oldu

Tügva Ardahan İl Temsilcisi Tolgay Gökdemir Oldu
banner604
banner601
Türkiye Gençlik Vakfı Ardahan İl Temsilciliği Kuruldu.
Merkezi İstanbul’da bulunan, Genel Başkanlığını İsmail Emanet’in yaptığı ve kısa adı TÜGVA olan Türkiye Gençlik Vakfı’nın Ardahan İl Temsilciliğine Tolgay Gökdemir getirildi.
TÜGVA Ardahan il temsilciliğine getirilen Gökdemir yaptığı açıklamada amaçlarının, Geçmişten ilham ve ders alan, kendini her konuda geliştirmiş bir nesil yetiştirmek olduğunu ve bu düşünce ile yola çıktıklarını söyledi.
Gökdemir, Türkiye’nin en genç vakıflarından biri olduklarını ifade ederek, büyük, güçlü ve gençlerin donanımlı bir şekilde 2023 hedefleri olan yeni Türkiye idealine hizmet etmek için bu vakfın çatısı altında toplandıklarını belirterek, “Türkiye Gençlik Vakfı olarak Türkiye idealini taşıyabilecek gençlerin, milli ve manevi değerlerine bağlı, insana ve doğaya saygılı, fikri ve kültürel anlamda donanımlı, ilim irfan sahibi bir gençlik olacağına inandık. TÜGVA olarak, genç kardeşlerimizin, medeniyet şuuruna sahip, çağın gereklerini okuyabilen, insanlığa değer katan, demokratik değerleri ve ilkeleri benimseyip öz güveni yüksek ve yenilikçi ama aynı zamanda ahlaklı ve hoşgörülü bireyler olması için gayret gösteriyoruz” dedi.
banner600
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER