Trabzon Dernekler Federasyon Başkanı Demir’den Başkan Gümrükçüoğlu’na Ziyaret

Trabzon Dernekler Federasyon Başkanı Demir’den Başkan Gümrükçüoğlu’na Ziyaret

Trabzon Dernekler Federasyon Başkanı Demir’den Başkan Gümrükçüoğlu’na Ziyaret
banner282
İstanbul’da bulunan Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu ziyaret etti.
Demir, Trabzon’un fethi kutlamalarının 554. yıldönümü kapsamında 22-25 tarihleri arasında İstanbul Feshane Kongre ve Kültür Merkezi’nde ’Trabzon Günleri ve Trabzon’un Fethi’ kutlaması etkinlikleri yapacaklarını kaydederek, birlik ve beraberlik içerisinde Trabzon’u en güzel şekilde tanıtmaya katkı sunmayı amaçladıklarını söyledi.
banner563
Demir, “Bu anlamda Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerimizi ziyaret ederek etkinliğimize davet ediyoruz. Bu etkinlik İstanbul’da gelenek halene geldi. Trabzon’un kültürünü ve sanatını tüm kuşaklarla birlikte yaşatmak amacındayız” dedi.
Başkan Gümrükçüoğlu ise, Trabzon’un tanıtımına katkı sağlayacağına inandıkları etkinliklere her platformda destek vereceklerini söyledi.
Trabzon’u en iyi şekilde tanıtan ve temsil eden Trabzon Dernekler Federasyonu ile iftihar ettiklerini kaydeden Başkan Gümrükçüoğlu, “Sizler fedakârlık ediyorsunuz. Bu fedakârlıktan ötürü müteşekkiriz. Düzenlediğiniz Trabzon etkinliklerine de her platformda destek vereceğimiz belirtmek isterim. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi gerek ülke içerisinden gerekse ülke dışından gelecek insanlara en iyi şeklide tanıtacağına inandığımız etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçenlere bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.
YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER