Teröre Kurban Giden Kimsesiz Kızın Kedileri De Kimsesiz Kaldı

Teröre Kurban Giden Kimsesiz Kızın Kedileri De Kimsesiz Kaldı

Teröre Kurban Giden Kimsesiz Kızın Kedileri De Kimsesiz Kaldı
banner628
Ankara’daki barış mitingi öncesi yapılan terör saldırısında hayatını kaybeden ve ailesi olmadığı için cenazesi kadınlar tarafından kaldırılan Berna Koç’un kimsesiz kalan 3 kedisi, İzmir’de sahiplendirilmeyi bekliyor.
Ailesini küçükken kaybettiği için yetiştirme yurduna yerleştirilen ve kendisini evlatlık alan bakıcı annesini de bir süre önce kaybeden Berna Koç, barış mitingine katılmak için gittiği Ankara’da tren garına yapılan bombalı saldırıda hayatını kaybetti. Koç’un cenazesini kadın örgütleri omuzlayarak defnetti.
İzmir’de bir yandan temizlikçilik yaparak üniversite sınavına hazırlanan Koç’un teröre kurban gitmesiyle kedileri de sahipsiz kaldı. Koç’un bir kedisi ve 2 yavrusunun durumuna üzülen arkadaşları, sosyal medyadan ilan vererek kedileri sahiplendirmek istedi. Yavruların birbirinden ayrılmaması gerektiği belirtilen açıklamada şu bilgiler aktarıldı:
“Onları ayırmak iyi olmayacağı için anne ve 2 yavrusuna bakabilecek, onları sahiplenebilecek birileri aranıyor. İlgilenen arkadaşlar [email protected] veya [email protected] adreslerine mail atabilirler.”
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER