Tepebaşı Belediyesi Projelerini Hizmet Turları İle Anlatıyor

Tepebaşı Belediyesi Projelerini Hizmet Turları İle Anlatıyor

Tepebaşı Belediyesi Projelerini Hizmet Turları İle Anlatıyor
banner628
Tepebaşı Belediyesi gerçekleştirdiği projelerin ve yatırımların daha fazla kitleye ulaşması için gerçekleştirdiği Hizmet Turları ile kadınları konuk ediyor.
Hafta içi her gün iki otobüs ile gerçekleşen Hizmet Turlarında kadınlar; Tepebaşı’nın örnek yatırımları, Su Sporları Merkezi, Alzheimer ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, Çocuk Merkezleri, Deneyimli Kafe, Beldeevleri, Gençlik Merkezleri gibi bir çok noktayı gezme ve yetkililerden bilgi alma fırsatı buluyor.
Tepebaşı Belediyesi Hizmet Binası’nı da gezen kadınlar Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile de bir araya gelerek sohbet etti. Başkan Ataç, "Halkın talepleri noktasında her yaştan vatandaşımız için gerçekleştirdiğimiz projeleri daha fazla insanımıza anlatarak daha fazla insanımızın yararlanmasını istiyoruz. Bu vesile ile projelerin alt yapısını gören vatandaşlarımız bu hizmetlere sahip çıkıyor, bilgi sahibi oluyor" dedi.
Vatandaşların, Hizmet Turlarına katılım ve daha fazla bilgi için Tepebaşı Belediyesi Beldeevleri’ne ulaşabilecekleri belirtildi.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER