Taekwondo İl Seçmeleri Ünye’ye Alındı

Taekwondo İl Seçmeleri Ünye’ye Alındı

Taekwondo İl Seçmeleri Ünye’ye Alındı
banner282
1-5 Ekim tarihleri arasında Marmaris’te yapılacak olan Ümitler Taekwondo Türkiye Şampiyonası için Ordu’da gerçekleştirilecek seçmeler Ünye’ye alındı.
Seçmelerin Ünye’ye alınması konusunda açıklama yapan Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aydın Kuyumcu, "Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü olarak gençlerimizi sokaktan, kötü alışkanlıklardan korumak ve spora teşvik amaçlı çalışmalarımız kapsamında, her yıl ilimizde yapılan Ümitler Taekvondo İl seçmeleri, bu yıl tekvando il temsilcimiz ve gençlik hizmetleri ve spor il müdürümüz ile görüşmelerimiz doğrultusunda, Reis Arslanlar Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Arslan beyin önderliğinde Ünye’ye alındı. Ümitler Türkiye Şampiyonasına katılacak olan sporcularımızın, il seçmeleri için tesisimizi hazırladık. Bu kapsamda 12 Eylül Cumartesi günü 11.00’de yapılacak olan il seçmesi müsabakalarına tüm sporsever halkımızı davet ediyoruz. Bu il seçmelerinin Ünye’de yapılmasına önderlik yapan Cavit Arslan beye teşekkür ediyorum" dedi.
Ünye Reis Arslanlar Spor Kulübü Başkanı Cavit Arslan ise; "Bilindiği üzere Taekwondo Federasyonumuzun faaliyet programında olan Ümitler Türkiye Şampiyonası 1-5 Ekim tarihleri arasında Marmaris’te yapılacaktır. Şampiyonaya katılacak olan sporcularımızın il seçmelerini, 12 Eylül Cumartesi günü Ünye’de yapacağız. Bu seçmelere 1995-1999 doğumlu sporcularımız katılacaklar. Ünye’de taekvondo sporunu 26 yıldır yapmaktayız ve il seçmelerinden ümitliyiz. Bu zamana kadar bu il seçmeleri Ordu’da gerçekleştiği için Ünyeli sporseverlerimiz bu müsabakaları izleme imkanı bulamıyordu. Bu konuyu İl ve ilçe Spor Müdürümüze aktardık. Müdürlerimiz konuya olumlu baktılar ve il seçmelerini Ünye’ye almış olduk" diye konuştu.
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER