Sözlü: "Hemşehrilerimizin İhtiyaçları Doğrultusunda Çalışıyoruz"

Sözlü: "Hemşehrilerimizin İhtiyaçları Doğrultusunda Çalışıyoruz"

Sözlü:
banner282
Adana Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezinde asfaltlama, düzenleme ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Hüseyin Sözlü, Toros Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde denetledi, esnaf ziyaretlerinde bulundu.
banner563
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP’li Belediye Meclis Üyesi Murat Cevheribucak, ASKİ Genel Müdürü Rahmi Pekar, Adana Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ragıp Bekaroğlu ve bazı belediye bürokratları Toros Caddesi’nde süren çalışmaları denetledi, esnaf ziyaretlerinde bulundu.
Toros Caddesi’nde örnek bir proje uygulaması gerçekleştirildiğini belirten Başkan Sözlü “Toros Caddesi’nde; kaldırım ve yol düzenlemesi gerçekleştiriyoruz. Bisiklet yolu, park alanları; hepsinin yerleri belirlendi. Ziyapaşa Bulvarı’nda kaldırım ve yol düzenlemesi yapılıyor. Türkmenbaşı Bulvarı’nda da bozulan yolların onarımı çalışmaları devam ediyor. Adanamızın eksiklerini, hemşehrilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gideriyoruz. Bir yandan kırsalda, diğer yandan merkez ilçelerde yoğun bir tempoyla çalışarak, hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz. Adana’yı daha çağdaş ve yaşanabilir bir kent haline getirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz” dedi.
YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER