Öldürülen Kadının Cenazesi Cezaevindeki Kocası İçin Bekletiliyor

Öldürülen Kadının Cenazesi Cezaevindeki Kocası İçin Bekletiliyor

Öldürülen Kadının Cenazesi Cezaevindeki Kocası İçin Bekletiliyor
banner628
Adana’da yardım çığlıkları atarak sığındığı bir evin girişinde pompalı tüfekle öldürülen kadının cenazesi, cezaevinde yatan kocasının izin alarak cenazeye katılması için bekletiliyor.
Olay, Seyhan ilçesi Yeşilyuva Mahallesi Yeşilyuva Sokak’ta 14 Ekim 2015 akşamı meydana geldi. İddiaya göre, bir kadın yardım çığlıkları atarak sokakta kaçtıktan sonra bir evin bahçesine girdi. Bu sırada arkasından koşan pompalı tüfekli şahıs, kadını evin giriş kapısında pompalı tüfekle vurup kaçtı. Görgü tanıkları hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. Sağlık ekiplerinin kurtarmak için müdahale ettiği kadın hayatını kaybetti. Polis, yaptığı çalışmada kadının Neriman Hügül (27) olduğunu belirledi. Yapılan incelemenin ardından Hügül’ün cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Bu arada, polis yaptığı araştırmada Hügül’ün eşi Kemal Hügül’ün 8 yıldır cezaevinde olduğunu, kadının babasının yıllar önce öldüğünü, 1 çocuğunun olduğunu ve barda çalıştığını belirledi. Ayrıca polis, Hügül’ün bir ağabeyi olduğunu, annesinin ise eşi öldükten sonra başka bir erkekle evlenerek çocuklarıyla bağının kalmadığını tespit etti. Polis, Hügül’ün ağabeyine ulaşmaya çalıştı ancak bulamadı.
CENAZE EŞİNİN KATILMASI İÇİN ALINMADI
Neriman Hügül’ün ağabeyine ulaşılamadığı ve kimsesi olmadığı için üvey kayınbabası cenaze işlemleri için Adli Tıp’a geldi. Üvey kayınbaba, otopsi işlemlerini yaptırdıktan sonra evrakları savcılığa götürerek, Hügül’ün eşinin cenazeye katılması için başvuru yaptı. Bu nedenle Hügül’ün cenazesi Adli Tıp Kurumu morgundan alınmayarak, kocasının cezaevinden izinli olarak cenazeye katılması için bekletiliyor. Polis ise katile ulaşmak için Hügül’ün barda çalışan arkadaşlarının ifadesine başvuruyor. Ayrıca polis, genç kadının kovalandığı sokakta güvenlik kamerası incelemesi yaptı. Polis, genç kadının vurulduğu pompalı tüfeği de olayın olduğu yere yakın bir sokakta atılmış halde buldu.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER