Nuri Tekin’den 30 Ağustos Mesajı

Nuri Tekin’den 30 Ağustos Mesajı

Nuri Tekin’den 30 Ağustos Mesajı
banner282
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Tekin mesajında "Milletimizin tarihinde dönüm noktası sayılacak savaşların kazanıldığı şanlı zaferin bayramıdır" dedi.
banner563
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Tekin, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Türk Milleti ve Ordumuz; 30 Ağustos Zaferi’yle, her karışı şehit kanlarıyla sulanmış bin yıllık vatanımızı parçalamak isteyenlere hak ettikleri cevabı en iyi şekilde vermişlerdir. Yeni Türk Devleti’nin kuruluşunu müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi, içinde bulunduğu şartlar ne olursa olsun, milletimizin önünde hiçbir engelin duramayacağının da simgesidir. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da milletimiz, ne pahasına olursa olsun, bağımsızlık ve özgürlüğünden ödün vermeyecektir. Şehit haberleriyle büyük acılar yaşadığımız bu süreçte, geçmişten bugüne, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canını veren tüm şehitlerimize, vefat eden tüm gazilerimize Allah’tan rahmet, hayatta olan gazilerimize sağlık ve huzur içinde uzun ömürler dilerken, yüce Milletimizin ve şanlı ordumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum."
YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER