MHP’li Kalaycı Kamu-sen Üyeleriyle Buluştu

MHP’li Kalaycı Kamu-sen Üyeleriyle Buluştu

MHP’li Kalaycı Kamu-sen Üyeleriyle Buluştu
banner628
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı, Konya Milletvekili ve 26. Dönem milletvekili adayı Mustafa Kalaycı, seçim çalışmaları kapsamında Kamu-Sen Konya Şubesi üyeleriyle bir araya geldi.
İktidar partisinin başlattığı çözüm süreci ile büyük bir ihanet yapıldığını iddia eden MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, “Bu pazarlıkları yapanlar bu ihanetleri yapanlar Milliyetçi Hareket Partisi’ni bu ihanete ortak etmek istediler. Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Türk milletinin bekası için kaya gibi duran bir Milliyetçi Hareket Partisi var. Milliyetçi Hareket Partisi’ni bir türlü istedikleri yönde hareket ettiremediler. Tek direnç noktası kaldı o da Milliyetçi Hareket Partisi” dedi.
1 Kasım Genel Seçimleri için partilerinin hazırladıkları seçim beyannamesinde her kesimin sorununa değindiklerini belirten Kalaycı, “Bizim tabi kamu çalışanları ile ilgili her soruna vakıf olan bir partiyiz. Bu konuda projemiz de var. Seçim beyannnamemize aldığımız vaatlerimiz de var. Hatta değerli Genel Başkanımız sayın Koncuk’un bir ifadesini sizlerle paylaşayım. ‘Mustafa Bey maşallah. Bize bir iş bırakmamışsınız. Bütün sorunlara çözüm MHP’nin projelerinde seçim beyannamesinde var’ dedi. Gerçekten de öyle. Yani gerek personel rejimiyle ilgili, gerek ücret rejimiyle ilgili, Cenab-ı Allah’ın izniyle tüm haksızlıkları tüm eşitsizlikleri giderecek vaatlerimiz var. Bir de altını çizerek söylüyorum. 13 yıldır zulme uğrayan Kamu-Sen’li arkadaşlarımın da haklarını aynen teslim edeceğiz. Seçim beyannamemize bunu bile yazdık” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER