MHP’li Kadınlar Seçim Çalışmalarına Başladı

MHP’li Kadınlar Seçim Çalışmalarına Başladı

MHP’li Kadınlar Seçim Çalışmalarına Başladı
banner628
MHP Kilis Kadın Kolları Başkanı Sevgi Karabaş, ilçe kadın kolları başkanları ve üyeleri ile bir araya gelerek 1 Kasım seçimlerinde izleyecekleri yol haritası hakkında görüş alışverişinde bulundu.
MHP Kilis Kadın Kolları Başkanı Sevgi Karabaş, başkanlığında düzenlenen ve seçim çalışmalarının masaya yatırıldığı toplantıya MHP’nin Musabeyli, Polateli, Elbeyli İlçe Kadın Kolları Başkanları ile üyeleri de katıldı. Toplantıda seçim çalışmalarının titizlikle devam edebilmesi ve daha çok insana ulaşılabilmesi için yapılması gerekenler konuşuldu.
1 Kasım’da yapılacak olan seçim için sürenin daha kısıtlı olduğuna dikkat çeken MHP Kilis Kadın Kolları Başkanı Sevgi Karabaş, partililere daha fazla efor sarf etmek gerektiğini belirtti.
Başkan Sevgi Karabaş, "Bu zorlu süreçte herkesin desteğini istiyoruz. Seçim süreci boyunca omuz omuza çalışılması durumunda hak edilen başarıya ulaşacağımıza inanıyorum" dedi.
MHP Kilis Milletvekili Dr. Mustafa Yün, bu seçimlerde MHP’li kadınlara daha büyük görevler düştüğünü belirterek, "Seçim mücadelesi 20 gün ile sınırlı olduğu için daha sıkı çalışmamız gerekiyor. Bu yorgunluk seçimlerden gelecek güzel sonuçlarla atılacaktır. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli kadınlardan büyük işler bekliyor" diye konuştu.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER