MHP’li Gönen: "İktidara Talibiz”

MHP’li Gönen: "İktidara Talibiz”

MHP’li Gönen:
banner628
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili ve Milletvekili Adayı M. Sait Gönen, 1 Kasım’da MHP olarak iktidara talip olduklarını söyledi.
MHP’nin Zafer Meydanı’nda kurulan standında, Meram ilçe teşkilatı ve partililerle birlikte çalışmalarda bulunan Gönen’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterildi. Partililer tarafından, MHP’nin seçim beyannamesi, broşür ve bayrakların dağıtıldığı stantta, seçmenlerle tek tek görüşen Gönen, siyasi gündemi değerlendirdi. Gönen, "13 yıldır bu ülkeyi yöneten AKP iktidarlarının ülkeyi bugün getirdiği noktada ekonomi duvara toslamış durumda. Terör hiç olmadığı kadar artmış durumda. Teröristler ülkenin başkentinde 97 insanı katledecek duruma gelmiş. Kritik günler yaşıyoruz. Ankara’daki bu olay, istersem Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti Ankara’yı başına yıkarım mesajıdır. Güneydoğu’da PKK narko terör örgütü, örgütlenmeyi tamamlamış açıklamaları yapılıyor. İki ayda 160 vatan evladı şehit oluyor. AKP’nin ülkeyi yönetemediği net bir şekilde ortaya çıkmıştır” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidara talip olduğunu belirten Gönen, “Ülkenin içinde bulunduğu bu kaostan bir an evvel çıkması için 1 Kasım’dan sonra mutlaka hükümetin kurulması gerekiyor. Mutlaka bir koalisyon kurulacak. En doğru koalisyonda, MHP’nin içinde bulunduğu bir hükümetin kurulmasıdır. Bu seçim çok önemlidir. Vatandaşlarımızdan çok duyarlı davranarak mutlaka sandık başına gitmesini istiyorum. 1 Kasım seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum” diye konuştu.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER