Makedonya Derneği’nden Adapazarı Belediyesi’ne Ziyaret

Makedonya Derneği’nden Adapazarı Belediyesi’ne Ziyaret

Makedonya Derneği’nden Adapazarı Belediyesi’ne Ziyaret
banner601
Sakarya Makedonya Tüm Göçmenler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Zeki Sürer, Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın’ı ziyaret etti.
Sakarya Makedonya Tüm Göçmenler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Vekili Erol Aydın, “Sakarya çok kültürlü, ayrıcalıklı bir şehir. Her kültürün dostça ve kardeşçe yaşadığı bir kente sahibiz. Biz belediye olarak her zaman sivil toplum kuruluşlarının yanında olduk. Şehrimiz için birlikte düşünüp birlikte karar vererek daha güzelini daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Yerel yönetimler olarak, arkamızda sivil toplum örgütlerinin desteğini gördükçe daha güçlü oluyoruz. Sizin görüşleriniz bizim için her zaman önemli olmuştur.”dedi.
Sakarya Makedonya Tüm Göçmenler Derneği Başkanı Zeki Sürer, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’nin “Kardeşlik Projesi”ne verdiği destekten dolayı Başkan Dişli ve Başkan Vekili Erol Aydın’a plaket verdi. Sürer, Adapazarı Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu belirterek Başkan Vekili Erol Aydın’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER