Köyler Şantiyeye Döndü

Köyler Şantiyeye Döndü

Köyler Şantiyeye Döndü
banner628
Kilis İl Özel İdaresi tarafından il merkezi, Musabeyli, Elbeyli ve Polateli ilçesinde çalışmalar devam ederken, köyler adete şantiyeye döndü.
İl Özel İdaresi tarafından, Güneşli köyü Buğdaylı mezrasında yapılan sondaj çalışması sonucu su bulunmasını. Saatli köyü Otluca Mahallesinde sondaj çalışmalarını başlattı. Ayrı sondaj ekibi ise, Musabeyli ilçesine bağlı Balıklı köyünde yapılan sondaj ile köyün ihtiyacında kullanmak üzere su buldu.
Özel İdaresi kanalizasyon ekibi ise Merkeze bağlı Çalkaya ve Musabeyli ilçesine bağlı Üçpınar Köyünde çalışmalarını sürdürüyor. Musabeyli ilçesinde Madenyolu Köyü, asfalt yama çalışmaları sürerken, Musabeyli ilçesine bağlı köylerde ve Merkeze bağlı Yavuzlu köyü ile Gülbaba, Süngütepe ve Duruca köylerinde kilit taşı çalışmaları sürüyor.
Vatandaşlara hizmet götüren ekipleri yerinde inceleyen İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat, beraberinde Genel Sekreter Yardımcısı H.Veli Önal, Su ve Kanal Hizmetleri Müdürü Mahmut Şahin, çalışanlara teşekkür ettiler.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER