Konak Yeni Sahibini Buldu

Konak Yeni Sahibini Buldu

Konak Yeni Sahibini Buldu
banner282
Mülkiyeti Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’na ait olan Saray Caddesi’ndeki Paşabahçe Konağı, 5+5 yıllığına İş Adamı Ömer Öztürk’e kiralandı.
Ticaret ve Sanayi Odası tarafından dönemin Başkanı Hasan Şimşek’in girişimleri ile restore edilen Paşabahçe Konağı, ilk olarak 5+5 yıllığına 44 bin TL bedelle Hüseyin Suyabatmaz’a kiralanmıştı. Kiralamanın ardından faaliyete başlayan ve kısa süre sonra kapanan Paşabahçe Konağı ile ilgili yeniden ihale açıldı. Açılan ihalede kimse teklif vermeyince, pazarlık usulü ile 5+5 yıllığına İş Adamı Ömer Öztürk 35 bin TL bedel ile konağın yeni sahibi oldu.
Butik Otel ve Cafe olarak hizmet vermesi planlanan Paşabahçe Konağı’nın düzenlenen program ile açılışı gerçekleştirildi. Açılışa, Ünye Belediye Başkanı Av. Ahmet Çamyar, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Durmuş Zor, daire amirleri ve davetliler katıldı.
Açılış konuşması yapan İş Adamı Ömer Öztürk; “Ünye’ye farklı bir konseptle güzel bir değer kazandırmak için çıktık yola. İnşallah bu yolda değerli dostlarımızla birlikte yürüyerek hayallerimizi birlikte gerçekleştireceğiz. Herkese hayırlı olsun” dedi.
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER