İkram Çeşmelerinden Yeniden Çorba Akmaya Başladı

İkram Çeşmelerinden Yeniden Çorba Akmaya Başladı

İkram Çeşmelerinden Yeniden Çorba Akmaya Başladı
banner628
TEKİRDAĞ (İHA) Tekirdağ’da Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yaptırılan ikram çeşmelerinden, sıcak havaların son bulmasıyla birlikte tekrar sıcak çorba akmaya başladı.
Sosyal belediyecilik anlamında Köprübaşı, Cengiz Topel Meydanı ve Değirmenaltı Mahallesine koyulan ikram çeşmelerinden sıcak yaz aylarında vatandaşların içmesi için soğuk su konulmuş ve vatandaşlar tarafından ilgi görmüştü.
Cengiz Topel Meydanı ve Köprübaşı mevkiinde 06.00-09.00, Değirmenaltı mahallesinde ise 06.30-09.30 saatleri arasında Süleymanpaşa Belediyesi sabahları erken saatte okula giden öğrenciler ve işe giden vatandaşlar için sıcak bir çorba içme imkanı sağlayamaya devam edecek.
"İKRAM ÇEŞMELERİ VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNDE"
İkram çeşmeleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, "İkram çeşmelerimizden yaz ayı boyunca sıcak havalardan bunalan vatandaşlarımızı serinletmek adına soğuk su ikramı yapıldı. Yaz aylarını geride bıraktığımız şu günlerde havaların soğuması ile birlikte geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilerimize ve sabah erken saatlerde işlerine giden işçilerimize çorba ikramına başladık. Kentin 3 ayrı noktasına koymuş olduğumuz ikram çeşmelerimiz Süleymanpaşalı vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edecek"’ dedi.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER