Gaziantep 112 Ailesi Büyümeye Devam Ediyor

Gaziantep 112 Ailesi Büyümeye Devam Ediyor

Gaziantep 112 Ailesi Büyümeye Devam Ediyor
banner601
Gaziantep 112 Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri ailesine 100 yeni paramedik katıldı.
Çeşitli İllerden görev için Gaziantep’e gelerek 112 ailesine katılan 100 yeni paramedik için Temel Modül Eğitimi düzenlendi.
Eğitimin açılışına İl Sağlık Müdür Dr. Oktay Geçer, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Davut Çopur, eğitmenler ve personeller katıldı.
Özel Sani Konukoğlu Hastanesi konferans salonunda düzenlenen eğitimin açış konuşmasını yapan İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Oktay Geçer, 112 ailesinin gün geçtikçe genişleyerek hizmet kalitesini arttırdığını dile getirdi. 112’ye katılan yeni personeller ile vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunma gayreti içerisinde olduklarını belirten Dr. Oktay Geçer, “7 gün 24 saat fedakar bir şekilde çalışan sağlık ailesinin özverili üyeleri paramediklerimiz üstlendikleri görev bakımından son derece önemli bir yere sahiptir. Sorumluluk bilinciyle hayati bir görevi yerine getiren paramediklerimize görevlerinde başarılar diler, konferans salonlarını bizlere açarak bizleri misafir eden Özel Sani Konukoğlu Hastanesi yönetimine de ayrıca teşekkür ederim” dedi.
Temel Yaşam Desteğinden Olay Yeri Yönetimine, Çevresel Acillere Yaklaşımdan Ambulans Malzemeleri Tanıtım ve Uygulamalarına, Elektrokardiyografiden Kardiyolojik Acillere Yaklaşıma kadar birçok konuda teorik ve pratik olarak verilecek eğitimler beş gün boyunca devam edecek.
banner600
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER