Düzce’ye Ek 10 Milyon TL Kaynak

Düzce’ye Ek 10 Milyon TL Kaynak

Düzce’ye Ek 10 Milyon TL Kaynak
banner282
AK Parti Düzce Milletvekillerinin Ankara trafiği devam ediyor. Geçen hafta Maliye Bakanlığına yaptıkları ziyaretler ve görüşmeler meyvesini verdi.
Düzce’nin sorunlarını ve eksikliklerini bir an önce çözmek isteyen Düzce Milletvekilleri, Ankara’da temaslarına ara vermeden sürdürüyor. AK Parti Düzce Milletvekillerinin ısrarlı çalışmaları sonucunda Düzce’ye birçok kalemde ek kaynak ve ödenek aktarılıyor. Bu kapsamda AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü ve Ayşe Keşir geçen hafta Maliye Bakanlığında biz dizi ziyaret gerçekleştirdi.
İlk olarak Maliye Bakanlığı Müsteşar Vekili İsa Coşkun ile Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürü İlhan Hatipoğlu’nu ardından da Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’i makamında ziyaret etti.
Düzce Milletvekilleri çetin geçen kış şartları sebebiyle köy yollarında ihtiyaç duyulan düzenleme, yenileme alışmaları için Düzce Özel idaresine 10 milyon TL lik ek bütçe talep ettiler. Yapılan görüşmeler neticesinde Düzce’nin ihtiyaç duyduğu ek kaynak 27 Ağustos 2015 itibariyle imzalandı.
Bu konuda açıklama yapan AK Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü: "Şehrimizin yerinde tespit ettiğimiz ihtiyaçları için tüm tecrübe ve birikimimizle Ankara’da yoğun bir görüşme trafiği sürdürüyoruz. Köy yollar ve su ihtiyacı elbette öncelikli alanlarımızdan. Düzce’ye hayırlı olsun" dedi
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise "Seçimde seçmenimize ne söz verdik ise tek tek yapma yönünde hiç durmadan çalışıyoruz. "Milletvekilinin önemli bir işinin de Ankara’da şehri için koşturmak olduğunu" seçim döneminde de ifade etmiştik. Yol ve su medeniyetin göstergesidir. Kalkınma Bakanı’mız Cevdet Yılmaz’ı da makamında ziyaret ettik. Köy içme suyu başta olmak üzere alt yapı yatırım, Bakım onarım projeleri için ek kaynak talep ettik. Düzce Özel İdaremize 10 Milyon ek kaynak getirdik. Hemşerilerimize hayırlı olsun" ifadelerinde bulundu.
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER