Denizli’de Yeni Eğitim Yılı Değerlendirme Toplantısı

Denizli’de Yeni Eğitim Yılı Değerlendirme Toplantısı

Denizli’de Yeni Eğitim Yılı Değerlendirme Toplantısı
banner628
banner629
Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, mesleki eğitim veren okul-kurum müdürleri ile bir araya geldi.
Denizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen toplantıda Şube Müdürü Azmi Koçoğlu ve mesleki okul-kurum müdürleri hazır bulundu.
İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, “2015-2016 eğitim öğretim yılının başlamasına çok kısa bir zaman kaldı. İlimiz mesleki eğitiminin geldiği son nokta ve genel bir değerlendirme için bir araya geldik. Yeni eğitim öğretim yılından mesleki eğitimle ilk defa tanışan öğrencilerimiz olacak. Öğrencilerimizin geleceği için iyi bir eğitim almaları çok önemli. Bu noktada sizlere büyük görevler düşüyor. Amacımız mesleki eğitim alan tüm öğrencilerimize modern ortamlarda mükemmele yakın bir eğitim vermek. Çocuklarımızı vatan, bayrak ve ana-baba sevgisi ile yetiştirirken mesleklerini en iyi şekilde icra edebilen birer birey olarak topluma kazandırmalısınız. Bu konuda sizlere sonuna kadar güveniyorum” dedi.
İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından gündem maddeleri doğrultusunda genel bir değerlendirme ile toplantı sonlandı.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER