Çorum Haber Gazetesi 31. Yaşını Kutluyor

Çorum Haber Gazetesi 31. Yaşını Kutluyor

Çorum Haber Gazetesi 31. Yaşını Kutluyor
banner601
Çorum’da 17 Eylül 1985 tarihinde haftalık olarak yayın hayatına başlayan Çorum Haber Gazetesi, okurlarıyla 31. yılını kutluyor.
Haftalık olarak başladığı yayın hayatını 5 Haziran 1986 tarihinden itibaren günlük olarak devam ettiren Çorum Haber Gazetesi, 9 yıl önce Çorum’da bir ilke imza atarak renkli yayınlanmaya başladı.
Hep ilklere imza atan Çorum Haber Gazetesi, Çorum’a ilk renkli baskıyı getiren gazete olurken, ilk yıllarda haftalık olarak çıkan gazete Çorum’un nabzını tutup, 31 yıldır da günlük olarak Çorum’un sorunlarını sayfalarına yansıttı. Çorum Haber Gazetesi, bugüne kadar ilkelerinden taviz vermezken, doğru ve objektif habercilikle de toplumun saygınlığını kazandı.
Çorum Haber, yeni yılında bir ilke daha imza atarak web ofset tekniği ile basılmaya başlandı. Ankara’da basılan gazete ulusal gazeteler gibi katlı vaziyette okuyucuya ulaştırılıyor. Web ofset tekniği ile basılan Çorum Haber, yeniliklerini sürdürecek.
Çorum Haber Gazetesi Genel Müdürü Mehmet Yolyapar, Çorum Haber Gazetesi’nin yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana hep doğru, ilkeli ve objektif tavrından ödün vermeden yoluna devam ettiğini söyledi.
Ayrıca gazetenin bölgesinde sayılı gazeteler arasında yer aldığının altını çizen Mehmet Yolyapar, “Amacımız Çorum’un sesini tüm ülkeye duyurmak. Yayın ilkemizden taviz vermeden yayın hayatımızı 31 yıldır sürdürüyoruz. Çorumluların Türkiye’de yükselen sesi ve kulağı olduk. Vatandaşların sorunlarını yansıtmaya çalıştık. Haberlerimizde hep doğru ve objektif olmak için yoğun çaba gösterdik. Ayrıca Çorum basın tarihinde bir çok yeniliğinde öncüsü olduk" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER