Candır: “Adana’nın Gelişimine Katkı Koymak İçin Varız”

Candır: “Adana’nın Gelişimine Katkı Koymak İçin Varız”

Candır: “Adana’nın Gelişimine Katkı Koymak İçin Varız”
banner599
Çukurova Rotary Kulübü Başkanı Lütfi Candır, Adana’da yaşanan sorun ve sıkıntıların bilincinde olduklarını ifade ederek, kentin ekonomik, sosyal, kültürel ve sanatsal anlamda gelişimine katkı sunacak proje ve çalışmaları hayata geçirdiklerini belirtti.
Çukurova Rotary Kulübü üyeleri, Seyhan Oteli’nde toplandı. Söz konusu oturumda Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) üyeleri de ‘onur konuğu’ olarak yer aldı. ‘Rotary Nedir?’ sorusunun da yanıt bulup, Çukurova Rotary Kulübü’nün yaptığı çalışma ve hayata geçirdiği projelerin de masaya yatırıldığı geceye; ADSİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve Çukurova SİFED Başkanı Süleyman Sönmez de katıldı.
banner595
Çukurova Rotary Kulübü Dönem Başkanı Lütfi Candır, Adana’nın ekonomik, sosyal, kültürel ve sanatsal anlamda gelişimine katkı sunacak proje ve çalışmaları hayata geçirdiklerini anlattı. Son olarak, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Yeni Doğan Ünitesi’ne 2 adet üst düzey kuvöz ile bir adet açık yatak desteği verdiklerini anlatan Candır, “Başta eğitim ve sağlık olmak üzere diğer alanlardaki desteğimiz de sürecek” dedi.
Kentteki gelişmeleri yakından takip ederek, sorun ve sıkıntıların da bilincinde olduklarını kaydeden Candır, “Bu kapsamda meslek odaları başta olmak üzere konusunda uzman isimleri de misafir ederek, onlarla görüş alış-verişinde bulunuyoruz” ifadesini kullandı. Konuşmaların ardından Kişisel Gelişim Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ziya Halefoğlu da, ‘Yaşamımızdaki Değerler’ konu başlığı altında bir sunum yaptı.
banner592
YORUM EKLE
banner591
SIRADAKİ HABER