Çan Belediyesi Tekvando Kulübünün Büyük Başarısı

Çan Belediyesi Tekvando Kulübünün Büyük Başarısı

Çan Belediyesi Tekvando Kulübünün Büyük Başarısı
banner628
banner601
Çanakkale’de, Tekvando İl Temsilcisi Hasan Altunışık tarafından Bahar Şenlikleri çerçevesinde düzenlenen Açık Hava Tekvando Turnuvalarına katılan Çan Belediyesi Tekvando Kulübü birçok başarıya imza atarak geri döndü.
Antrenörleri Bilge Acar öncülüğünde, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’yu makamında ziyaret eden tekvandocu genç sporcular, hem turnuvalar hakkında bilgiler verdiler hem de başarılarını birlikte kutladılar. 5 Kulübün ve toplamda 65 sporcunun yarıştığı turnuvalarda Çan Belediyesi Tekvando Kulübü sporcularından, 30 kilogramda Furkan Karagöz birinci, 55 kilogramda Şule Dursun birinci, 37 kilogramda Berke Yavuz ikinci, 37 kilogramda Burcu Nur Yılmaz ikinci, 55 kilogramda Zeynep Nur Şengül ikinci oldular.
Çan Belediyesi Tekvando Kulübü sporcularının başarılarından ve ziyaretlerinden ötürü memnuniyetlerini dile getiren Başkan Kuzu, “Ben öncelikle tüm kulüp sporcularımızı ve dereceye giren genç tekvandocu kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Bugüne kadar katıldıkları turnuvalarda hep başarıyla döndüler ve bizleri bu başarılara çok alıştırdılar. Dilerim bundan sonraki süreçlerde de bu şekilde devam eder. Gerçi bundan bizim şüphemiz yok. Biz biliyoruz ki onlar Antrenörleri Bilge kardeşimiz tarafından iyi çalıştırılıyor ve genç sporcularımız da emeklerinin karşılığını, başarmış olmanın verdiği heyecan ve mutlulukla alıyorlar. Her fırsatta dile getirdiğimiz gibi yine diyoruz ki biz spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceğiz” dedi.
Başkan Kuzu, sporculara çeşitli hediyeler verirken, kulüp sporcuları ise, “Bize her zaman destek veren ve varlığını hissetmekten onur duyduğumuz Belediye Başkanımız Sayın Kuzu’yu makamında ziyaret ederek heyecanımıza ve sevincimize ortak etmek istedik ve kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz” diye konuştular.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER