Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli’de Ekmek Fişi Dağıttı

Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli’de Ekmek Fişi Dağıttı

Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli’de Ekmek Fişi Dağıttı
banner601
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan uygulama ile Korkuteli’de dar gelirli ailelere ücretsiz ekmek dağıtımına başlandı.
Korkuteli’de dar gelirli ailelere yönelik olarak Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından ekmek dağıtımına başlandı. Korkuteli ve Elmalı ilçelerinin de aralarında bulunduğu toplam 6 ilçede başlatılan uygulama ile Antalya Büyükşehir belediyesi ilçe Koordinatörlükleri tarafından tespit edilen ailelerin ekmek ihtiyaçları Büyükşehir belediyesi tarafından karşılanacak.
Antalya Büyükşehir belediyesi Korkuteli İlçe Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu, “Korkuteli’de muhtarlıklar başta olmak üzere yaptığımız çalışmalar sonrasında Korkuteli merkez ve mahallelerinde toplam 262 dar gelirli aile tespit ettik. Bu aileleri ziyaret ederek ekmek fişi dağıtımına başladık. Bu dağıttığımız fişler karşılığında vatandaşlarımız yılbaşına kadar ekmek fırınından ekmek ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Günlük yaklaşık bin adet ekmek dağıtımının gerçekleştirilmesini tahmin ediyoruz” dedi. Karaceliloğlu, yılbaşı sonrasında uygulamanın diğer ilçelerde başlamasının beklendiğini ve yeni yapılacak ihale ile vatandaşlara yeni ekmek fişlerinin tekrar dağıtılacağını ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER