Bir Umut Yolculuğu, Arabamın Aküsü Youtube'da

Emine Nur Özpınar fiziksel engelli, Uşak'ta taş boyama ve kütük boyama gibi çeşitli üretimleri var. 3 Aralık Dünya Engelliler gününde Yönetmen Onur Ulucanlı ve ekibi ile yollarının kesişmesiyle Emine'nin yemek kitabını Youtube kanalına dönüştürerek engelleri birlikte aşmaya karar verdiler. Ve Arabamın Aküsü Youtube  formatının ortaya çıkmasıyla projenin yapımcılığını Emine Nur Özpınar'ın annesi Engel Tanımayanlar derneği başkanı Senem Özpınar, projenin yönetmenliğini ve sanat yönetmenliğini Onur Ulucanlı, yapım koordinatörlüğünü ve yardımcı yönetmenliğini Gamze Akıncı, Kurgu / Art Designer ve İçerik Üreticiliğini Burkay Çelik, Editör ve Metin Yazarlığını Çiğdem Abay üstlendi. 
Arabamın Aküsü ilk tanıtım videosunu 06 Mart Cuma günü 20.00'da Arabamın Aküsü Resmi Youtube kanalından yayınladı. Her Cuma 20.00'da yeni video ile Emine Nur Özpınar Arabamın Aküsü programı ile karşımızda olarak umut yolculuğuna bizi de dahil edecek. Arabamın Aküsü programı bizlere ilerleyen aylarda sürpriz formatlarda hazırlıyor.

Arabamın Aküsü yapım ekibi şunları söyledi, " Biz Emine'nin değil Emine bizim elimizden tuttu ve bize tekrardan umudu hatırlattı, şimdi sizleri de bu umut yolculuğuna davet ediyoruz." 


https://www.youtube.com/watch?v=tKK7crXnfq0

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2020, 22:21
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER