Bilecik’te İlk Özel Anaokulu Açıldı

Bilecik’te İlk Özel Anaokulu Açıldı

Bilecik’te İlk Özel Anaokulu Açıldı
banner601
Bilecik’e açılan Özel Bilecik Yıldızları Anaokulu, Bilecik’in ilk ve tek özel anaokulu olarak tarihe geçti.
Bilecik merkez Bahçelievler Mahallesine açılan özel anaokulu açılışına, Bilecik Vali Yardımcısı Mustafa Güney, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ak Parti İl Başkanı Kadir Bayrak, Bilecik İl Müftüsü Necati Akkuş, kurum müdürleri, banka müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Kesilecek kurdele öncesi konuşma yapan Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, geleceğin teminatı çocukların canları, geleceği, geleceğe en iyi bir şekilde hazırlanması, yetiştirilmesinin kendilerine büyük görevler düştüğünü söyledi. Günümüzde çok değişken bir yapıya sahip çocukların gelişen dünyaya her anlamda hazır olmaları son derece önemli olduğunu ifade eden Yağcı sözlerine şöyle devam etti:
“Bu okulların devlet kurumlarının eliyle yapıldığı gibi böyle özel girişimcilerimizin eliyle de bu tür yatırımların yapılması gücümüze güç katıyor. Geleceğe inancımızı daha da arttırıyor. Böyle girişimci kardeşlerimizin eğitim noktasında, böyle bir yatırım yapmaları her türlü takdirin üzerinde. Özellikle böyle gelişmekte olan mahallelerimize de bu yatırımların yapılması şehrimizin gelişimi noktasında son derece önemlidir. Ben açılacak bu işletmenin, bu eğitim kurumunun öncelikle tabi yavrularımıza, işletmecilerimize, mahallemize, şehrimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. İnşallah buradan gelecekte yetişecek çocuklarımız okullarını tamamlayarak nice belediye başkanlarının, kaymakamların, valilerin ve üst derece memleketimize hizmet edecek yavrularımızın yetişmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.”
Başkan Yağcı’nın konuşmasının ardından Bilecik İl Müftüsü Necati Akkuş tarafından dua edildi. Duanın ardından özel okulun açılış kurdelesini bürokratlar beraber kesti. Açılışının ardından katılımcılar okulu gezerek çocukları sevdiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER