Başkan Tutal, Sorunları Yerinde İnceliyor

Başkan Tutal, Sorunları Yerinde İnceliyor

Başkan Tutal, Sorunları Yerinde İnceliyor
banner282
Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal, haftanın belirli günleri köy ve kasabalardan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerine giderek mahalle sakinleri bir araya geliyor.
Başkan Mehmet Tutal, Gevrekli Mahallesinde incelemelerde bulunarak vatandaşlarla sohbet etti. Başka Tutal’ın mahallelerine kadar gelerek kendileri ile görüşmesi ve sorunlarını yerinde dinlemesinden memnun olduklarını dile getiren mahalle sakinleri teşekkür etti.
Büyükşehir Yasası ile köy ve kasabaların mahalleye dönüşmesi sonucu sorumluluk alanlarının büyüdüğünü ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Birim müdürlerimiz ile birlikte incelemelerde bulunup vatandaşlarımızın ayaklarına giderek onların sorunlarını, taleplerini yerinde dinliyoruz. Seydişehir merkezde 16 ve 39 taşra mahallenin her sokağına hizmet etmek için çalışıyoruz. Alt yapı çalışmaları, kaldırım yapımı, ıslah çalışmaları gibi hizmetlerimiz devam ediyor. Şehir merkezimiz de yapılan birçok hizmeti uzak mahallelerimize de kazandırıyoruz” dedi.
Mahallelere gelerek vatandaşları dinlediklerini, kendileri ile istişare yaptıklarını kaydeden Başkan Mehmet Tutal, “İsteklerini, taleplerini alıyoruz. Yapılabilecekler noktasında istişare edilerek çalışma programımıza alıyoruz. Mahalle sakinlerimizin bizlere destek vermeleri işlerimizi hızlandırıyor” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER