Başkan Mehmet Keleş’ten 30 Ağustos Mesajı

Başkan Mehmet Keleş’ten 30 Ağustos Mesajı

Başkan Mehmet Keleş’ten 30 Ağustos Mesajı
banner282
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında 93 yıl önce birlik ve beraberliğimizi yıkmaya tevessül eden girişimlerin benzerlerinin yeniden baş gösterdiğini söyledi.
banner563
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında “30 Ağustos, zafer bayramıyla taçlandırılan bir istiklal mücadelesiydi. 93 yıl önce Aziz Türk Milletimizin birlik ve beraberliğini yıkmaya tevessül eden girişimlere karşı verilen güçlü bir mücadele örneğiydi. Şimdi ise aynı minvalde girişimlerle karşı karşıyayız. Bu yıl 30 Ağustos hepimiz için buruk geçecek ancak yine istiklal mücadelemizin coşkusunu birlik ve beraberlikle tek yürek olarak kutlayacağız.
Hiç şüphesiz, Aziz Türk Milleti, bundan 93 yıl önce olduğu gibi birlik ve beraberliğimize göz dikenlere bugün de aynı kardeşlik ruhu içerisinde cevap verecektir. 30 Ağustos Zaferi’nin 93. yılında başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını saygı ve şükranla anıyor, birlik, beraberliğimizin sembolü, 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyorum” dedi
YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER