Başkan Koçak Ve AK Partili İnceöz’den Bakan Arzu’ya Ziyaret

Başkan Koçak Ve AK Partili İnceöz’den Bakan Arzu’ya Ziyaret

Başkan Koçak Ve AK Partili İnceöz’den Bakan Arzu’ya Ziyaret
banner604
AK Parti Aksaray Milletvekili ve AK Parti Grup Başkan Vekili İlknur İnceöz, Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve Sağ Sahil Sulama Birliği Başkanı Mustafa Şahin ile birlikte Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu’yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Bakan Kutbettin Arzu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tarım ve hayvancılık kenti olan Aksaray’ın tarım alanında Türkiye’de parlayan bir yıldız olduğunu söyledi.
Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve AK Parti Grup Başkan Vekili İlknur İnceöz, Aksaray’ın tarım ve hayvancılık kenti olduğunu belirterek, nüfusunun yüzde 80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığını söyledi.
Tarım ve hayvancılığın Aksaray için çok önemli olduğunu ifade eden Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Aksaray’da tarım ve hayvancılık alanındaki sıkıntıları Bakan Arzu’ya aktararak, gerekli desteklerin yapılmasını istedi. Başkan Koçak, Aksaray’ın petrolünün tarım ve hayvancılık olduğunu söyledi.
Grup Başkan Vekili İlknur İnceöz ise, AK Parti hükümeti ve Aksaray Milletvekili olarak Aksaray’ın tarım ve hayvancılığı için her hürlü girişimlerde bulunduklarını ve önümüzdeki dönemlerde tarım ve hayvancılığın daha verimli, daha kaliteli, daha ekonomik ve daha kazançlı hale geleceğini kaydetti.
banner600
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER