Başkan Demircan, Muallim Cevdet İlkokulu’nda Öğrencilerle Buluştu

Başkan Demircan, Muallim Cevdet İlkokulu’nda Öğrencilerle Buluştu

Başkan Demircan, Muallim Cevdet İlkokulu’nda Öğrencilerle Buluştu
banner628
Okul Buluşmaları’nın ikincisini Muallim Cevdet İlkokulu’nda gerçekleştiren Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, çocuklara sinema sözü verdi.
Beyoğlu’nda gelenekselleşen Okul Buluşmaları’nda bu kez adres Muallim Cevdet İlkokulu oldu. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, sabah saatlerinde gerçekleştirdiği ziyarette öğrencilerle uzun süre sohbet etti. Ardından okul yönetimi, öğretmenler, velilerin de katıldığı bir toplantı yaparak sorunları dinledi. Hasköy’de yer alan Muallim Cevdet İlkokulu’nda okul müdürü ve öğretmenler tarafından karşılanan Başkan Demircan, öğrencilerle uzun süre sohbet etti. Öğrencileri sinemaya götürme sözü veren Demircan, ayrıca okulun bahçesinde futbol oynamak için kale yapılmasını isteyen öğrencileri de kırmadı. Öğrencilere hitaben kısa bir konuşma yapan Başkan Demircan, okulların açılmasını dört gözle beklediklerini belirterek, “Sizleri özlemişiz, okulların kapısı kapalı olunca, mahalleler sokaklar bomboş olunca bizim de hiç tadımız kalmıyor. Sizleri göremeyince bizim de enerjimiz gidiyor. Onun için okulların açılmasını dört gözle bekliyorduk. Şimdi sizleri böyle bir arada görmek bizleri çok mutlu ediyor” dedi.
BAŞKAN DEMİRCAN VELİLER VE ÖĞRETMENLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ
Öğretmenler, okul yönetimi, Okul Aile Birliği ve velilerle bir araya gelen Başkan Demircan, hem velilerin hem de öğretmenlerin sorunları ve taleplerini dinledi. Okulda bulaşık makinesi ve buzdolabı ihtiyacı olduğunu öğrenen Başkan Demircan, toplantıda hazır bulunan ilgili birim müdürlerine temin edilmesi talimatı verdi.
Okul müdürü, Başkan Demircan’ın okula verdikleri desteklerden dolayı çok memnun olduklarını belirterek, okulda ıslak zemin temizliği yapmak üzere Beyoğlu Belediyesi tarafından personel görevlendirilmesine ayrıca teşekkür etti.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER