Bakan Eker, EXPO 2016 Antalya Yönetim Kurulu’na Son Kez Başkanlık Etti

Bakan Eker, EXPO 2016 Antalya Yönetim Kurulu’na Son Kez Başkanlık Etti

Bakan Eker, EXPO 2016 Antalya Yönetim Kurulu’na Son Kez Başkanlık Etti
banner282
EXPO 2016 Antalya Ajansı’nın 33’üncü yönetim kurulu toplantısı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in başkanlığında Ankara’da yapıldı. Yönetime son kez başkanlık eden Bakan Eker, yönetim kuruluna ve EXPO çalışanlarına başarılar diledi.
Yönetim kurulu toplantısı Ankara’da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı toplantı salonunda, Bakan Mehdi Eker’in başkanlığında yapıldı. EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Haşmet Suiçmez, Bakan Eker ve yönetim kurulu üyelerine, alandaki çalışmalar, mali durum hakkında detaylı sunum yaptı. Genel Sekreter Suiçmez, çalışmaların planlandığı şekliyle devam ettiğini, devam eden çalışmaların yıl sonuna kadar büyük oranda bitirileceğini belirtti. Bilet fiyatları ve katılımcı ülkeler ile yapılan çalışmalarla ilgili de Yönetim Kurulu’na rapor sunuldu.
Milano’da devam eden EXPO’da, EXPO 2016 Antalya sergi alanı ile kentin tarihi ve turistik yerlerinin tanıtımında kullanılacak olan ‘Sanal Gerçek’ gözlüğü Bakan Eker ve yönetim kurulu üyelerine de gösterildi. Bakan Eker, gözlüğü takarak denedi.
Toplantı sonrasında Bakan Eker, EXPO 2016 Antalya Ajansı yönetim kuruluna son kez başkanlık ettiğini söyleyerek, “Yönetim kurulundan ajans çalışanlarına kadar büyük emek koydunuz, teşekkür ediyor hepinize başarı diliyorum” diye konuştu.
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER