Avrupa Denizlililer Derneği’nden Başkan Zolan’a Ziyaret

Avrupa Denizlililer Derneği’nden Başkan Zolan’a Ziyaret

Avrupa Denizlililer Derneği’nden Başkan Zolan’a Ziyaret
banner628
Avrupa Denizlililer Derneği Başkanı Ali İnceören ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Avrupa Denizlililer Derneği Başkanı Ali İnceören, Başkan Yardımcısı Barış Karabacak ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Harmancı’yı kabul etti. Ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Yeni kurulan derneğinize Büyükşehir Belediyesi olarak her türü desteği vermeye hazırız. Avrupa’daki gençlerimize, hemşerilerimize Denizli hasretliğini gidermek ve gerektiğinde vatanlarına geldiklerinde burada en güzel şekilde rehberlik yapabilmek, orada doğmuş ve büyümüş gençlerimize değerlerimizi anlatabilmek ve Denizlimizi tanıtabilmek adına ciddi bir muhatap gerekiyor" dedi. Avrupa Denizlililer Derneği ile birlikte çeşitli faaliyetlerde bulunabileceklerini anlatan Başkan Zolan, ana temanın Türkiye ve Denizli olacağını kaydetti.
Dernek yöneticilerine Avrupa’da 3-4 merkezde insanların rahatça ulaşabileceği noktalar oluşturulabileceği düşüncesini ileten Başkan Zolan, "Bizler de güçlü bir şekilde Denizli olarak etkinliklerinize katılırız" diye konuştu. Avrupa’da Denizlililer Derneği kurduklarını anlatan Avrupa Denizlililer Derneği Başkanı Ali İnceören ise, "Derneğimizin tanıtımını yapmaktayız. Mart 2015’de müracaatta bulunduk ve geçtiğimiz ay derneğimizin kurulması için izin verildi. Tanıtım startına da Denizli’den başlatmak istedik. Hedefimiz Avrupa’da güçlü bir dernek olmak" dedi.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER