ASYA İPLİK 1000 AİLENİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

ASYA İPLİK 1000 AİLENİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ
banner628

Mübarek Ramazan ayının gelmesiyle hız kazanan yardım çalışmaları, ihtiyaç sahiplerinin yaralarını sarmaya devam ediyor. Asya İplik Yönetim Kurulu Başkanı Umut Karakaya, bu ramazanda da ihtiyaç sahibi ailelerini unutmadı.

Sosyal sorumluluk projelerinde ön planda duran ve yaptığı yardımlarla adından sıkça  söz ettiren Umut Karakaya, Asya İplik bünyesindeki çalışanlarına gıda kolisi dağıtmasının yanı sıra Uşak genelinde 1000 aileye daha ulaşarak insanların yüzünü güldürdü.

Yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşması konusunda titiz davranan Karakaya, muhtarlıklardan aldığı ihtiyaç sahibi ailelerin listesi üzerinden çalışma yürütüyor ve dağıtma işlemini bizzat kendi ekibine yaptırıyor.

Zor zamanlardan geçildiğini vurgulayan Umut Karakaya, "Bizler paylaşmayı emreden bir dinin mensuplarıyız. Paylaşınca azalmayacağına inanıyoruz. Şu süreçte imkanı olan herkes gücü yettiğince  yardım etmeli, paylaşmalı. Biz de Asya İplik olarak 1000 ailemize ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Aslolan bir kişinin hayır duasını alabilmek, çalışma ve yardımlaşma misyonumuz budur." şeklinde konuştuktan sonra, tüm Uşak'a hayırlı ramazanlar diledi...

banner653

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2020, 22:04
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER