Ankara Alışveriş Festivali’nin “En Şık Vitrin”i Seçildi

Ankara Alışveriş Festivali’nin “En Şık Vitrin”i Seçildi

Ankara Alışveriş Festivali’nin “En Şık Vitrin”i Seçildi
banner628
banner629
Ankara Ticaret Odası’nın (ATO) bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Ankara Alışveriş Festivali (Ankara ShoppingFest-ASF) kapsamında yapılan “En Şık Vitrin Yarışması” sonuçlandı. Festival boyunca Stil Otobüsü ile Ankaralı kadınlara moda ve bakım hakkında ipuçları veren Stilist Aysun Kaba’nın organize ettiği yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi.
Ankara Shopping Fest kapsamında yapılan “En Şık Vitrin Yarışması” sonuçlandı. Panora Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen törene Ankara Alışveriş Festivali Özel İhtisas Komisyonu Başkan Yardımcısı Seçim Aydın, Ankara Alışveriş Festivali Özel İhtisas Komisyonu Asil Üyesi Murat Akman, Ankara Ticaret Odası Meclis Üyesi Aytekin Gürer ile İl Kültür ve Turizm Müdürü Doğan Acar katıldı. 38 mağazanın aday olduğu “En Şık Vitrin Yarışması”nda oylama Alışveriş Festivali’nin internet sitesi üzerinden yapıldı. Vitrininde birbirinden şık abiyelere yer veren Barners Mağazası birinci olurken, Derviş Bağzıbağlı ikinci, Jabo Wedding House üçüncü oldu. Başkent’in en şık vitrini olarak dereceye girenlere ödül verilirken, basın temsilcilerine ve destekçilere de birer plaket sunuldu.
“AMACIMIZ ANKARAYI DÜNYA BAŞKENTLERİ ARASINA SOKMAK”
Törende bir konuşma yapan Ankara Alışveriş Festivali Özel İhtisas Komisyonu Başkan Yardımcısı Seçim Aydın, Ankara Ticaret Odası olarak Alışveriş Festivalini dört yıldır başarıyla yürüttüklerini belirterek, “Ankara’nın kültürünü, turizmini, sanatını ön plana çıkartarak Ankara’yı dünya başkentleri arasında sokmak temel amacımız” dedi. Türkiye’nin son dönemde gündemini terör olaylarının işgal ettiğini hatırlatan Aydın, terör olayları nedeniyle eğlenceye yönelik etkinlikleri iptal ettiklerini kaydetti.
Törende ayrıca, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Ankara Alışveriş Festivali İcra Kurulu Başkanı Yüksel Tavşan ile Doğan TV Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Sabah Gazetesi Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık, Akşam Gazetesi Temsilcisi Emin Pazarcı, Moda Dergi kurucularından Emre Karaca, Bom Dergi’den Baran Yazıcı, Milliyet Gazetesi yazarı ve gurme Süreyya Üzmez,Red&WhiteKuaför’den Orhan Gündüz, Vetrina Mağazası sahibi Nilüfer Aksoy, Future Akademi’den Tuba Deveci, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Büşra Aldoğan ve Panora Genel Müdürü Okan Baba’ya birer teşekkür plaketi sunuldu.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER