Anadolu Ulaşım 2013 Yılını Değerlendirdi…

Anadolu Ulaşım 2013 Yılını Değerlendirdi…

 Anadolu Ulaşım 2013 Yılını Değerlendirdi…
banner282

Anadolu Ulaşım 2013 yılının değerlendirildiği şirket içi bir toplantı organize etti. Saat 14.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya Anadolu Ulaşım Genel Müdürü Sayın Mehmet Ali AKÇIN, yöneticiler ve çok sayıda personel katıldı. Açılışın ardından söz alan Anadolu Ulaşım Genel Müdürü Mehmet Ali AKÇIN şirketin son durumu ile ilgili bir dizi değerlendirmede bulundu. 

 
2013 yılı için planlanan 10 milyon yatırımın önmüzdeki hafta tamamlanacağı bilgisi veren AKÇIN; “Söz verdiğimiz gibi, planlanan yatırımlarımızı tamamlıyoruz. Bu bizlere yeni yatırımların ve yeni güzergahların habercisidir. Yapılan yatırım, yeni yılda yapılacak bir dizi yatırımın müjdecisidir” diyerek sözlerine devam etti. 
 
2014 yılına hızlı bir giriş için hazırlandıklarını belirten AKÇIN, özellikle 2013 yılının ikinci yarısında personelin gösterdiği motivasyon ve ekip çalışması adına teşekkürlerini sundu. Yapılan her türlü mekanik yatırımın yanında en önemli yatırımın insana olan yatırım olduğunun altını çizen AKÇIN; “Bugün Anadolu Ulaşım Ailesi olarak güçlü bir yapı kurduk. Bu yapıda payı olan herkesin çalışma şartlarında da iyileştirmeye gidiyoruz. 2014 yılı ailemiz için daha iyi olacak” dedi. Uşak’tan yola çıktıklarını ve her yeniliği, her güzelliği Uşak için Uşaklı ile başardıklarını belirten AKÇIN, “Her yatırım önce memleketimizin, her yeni istihdam ve iş olanağı da önce hemşehrilerimizindir” dedi. 
 
2014 yılında filoyu 150 araca çıkarmak için şu andan bütçe ve planlama çalışmalarına hız verdiklerini belirten AKÇIN, “Koşulsuz konuk memnuniyeti ilkemiz ve Kurucumuz Merhum Orhan ERDOĞMUŞ’un yolunda Anadolu Ulaşım Uşak’ın ismini Türkiye’ye taşıyan bir şirket olarak devam edecektir.” dedi. 
 
Anadolu Ulaşım’ın 2013 yılının gelişmelerinin detaylı olarak değerlendirildiği toplantı küçük bir kokteyl ile sona erdi.
 
 
 
 
 
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER