Alişar Mahallesi’nin Yolları Asfaltlanıyor

Alişar Mahallesi’nin Yolları Asfaltlanıyor

Alişar Mahallesi’nin Yolları Asfaltlanıyor
banner625
banner601
Battalgazi Belediyesi tarafından yol yapım çalışmaları, Alişar Mahallesi’nde devam ediyor. Alişar Mahallesi sakinleri, yapılan çalışmalarla tozdan ve çamurdan kurtulduklarını ifade ettiler.
Battalgazi ilçesinin muhtelif bölgelerinde yol yapım, yol açma, kaldırım ve kilit taş çalışmalarını aralıksız sürdüren Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Alişar Mahallesi’nde yapılan yeni yolun birinci kat sathi asfaltını yapıyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, 8 km’lik yolun asfalt çalışmasının kısa bir sürede tamamlanacağı belirtildi.
MAHALLELİDEN TEŞEKKÜR
Alişar Mahallesi sakinlerinden Davut Aslan, yapılan hizmetlerden dolayı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür ederek, “Eski köy yolumuz çok kötüydü. Şimdi yollarımız çok güzel oldu. Asfaltlanma oldu, köprüler yapıldı. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyorum” dedi.
Mikail Güler isimli mahalle sakini ise, “Yollarımız çok güzel oldu. Çamurdan tozdan bizleri kurtardılar. Allah devletimize zeval vermesin. Belediye Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yolların çok olduğunu dile getiren Ramazan Dağdeviren isimli mahalle sakini de, “Battalgazi Belediye Başkanımıza yollarımızın asfaltlanmasında göstermiş olduğu gayretten dolayı teşekkür ediyoruz. Yollarımız, Battalgazi Belediyesi ekiplerince çok güzel bir görünüme kavuşturuldu. Çamurdan bizleri kurtardılar” diyerek, memnuniyetini dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER