Aliağa Fk Sezonu Açıyor

Aliağa Fk Sezonu Açıyor

Aliağa Fk Sezonu Açıyor
banner628
banner629
2015-2016 sezonunda Süper Amatör Ligi İzmir grubunda mücadele edecek olan Aliağa FK, sezon açılışını 5 Eylül 2015 Cumartesi günü yapacak.
Sezona, 3 Ekim 2015 Cumartesi günü deplasmanda Bornova Belediye Spor ile yapacağı müsabakayla başlayacak olan Aliağa FK, sezon öncesi taraftarların karşısına çıkacak. 5 Eylül 2015 Cumartesi günü Aliağa Şehir Stadında yapılacak olan sezon açılışı saat 15.00’de spor okullarının tanıtımı ile başlayacak. Kurban kesiminin de yapılacağı açılış töreninde, saat 15.30’da Aliağa Belediyesi Masterler-Aliağa Masterler, saat 17.00’de ise Aliağa FK ile Bal Ligi takımlarından Didim Belediye Spor karşı karşıya gelecek.
Lig öncesi Aliağa FK ile taraftarları bir araya getirmek için küçük bir futbol şöleni düzenleyeceklerini belirten Aliağa FK Yönetim Kurulu Başkanı Murat Atik, "Bizim hedefimiz; neler yaptık, neler yapmak istiyoruz, ne gibi düşüncelere sahibiz, bunları ortaya çıkartmaktır. Kısa bir süre önce çevre il ve ilçe kulüplerinin miniklerini Aliağa’da misafir ederek, küçük bir futbol şenliği düzenlemiştik. Turnuvayı kısa bir süre içerinde düzenlememize rağmen 17 takım ile güzel bir futbol şenliği olmuştu. Bunun devamını getirmek adına, hedeflerimizi anlatmak adına sezon öncesi yine küçük bir futbol şenliği düzenlemek istedik. Bu seferki futbol şenliğimize, daha önce Aliağa’da futbol oynamış veya Aliağa’da spora katkı sunmuş tüm dostlarımızı, ağabeylerimizi, kardeşlerimizi bekliyoruz. Bu şenlikte hem bir tanışma yapacağız hem de sezon öncesi genç arkadaşlarımızı lige motive etmiş olacağız" diyerek tüm Aliağalıları Aliağa FK’nın sezon açılışına davet etti.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER