3 Yeni Proje Hayata Geçiyor

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Uşak'ta 3 yeni projenin bittiğini müjdeledi.

3 Yeni Proje Hayata Geçiyor
banner628
banner601
 Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Kemalöz Mahallesi’nde yer alan yeni pazar yerinin, Karaağaç Mahalle konağı’nın ve Aybey Mahallesi’nde bulunan Taziye Evi’nin bittiğini müjdelerken yakında açılışının da yapılacağını söyledi.

Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Vaat ettiğimiz tüm projelerimizi hassasiyetle takip ediyoruz” dedi.

Uşak’ın her anlamda talihini değiştirmek istediklerini vurgulayan Cahan, “İlimizde mutlu insanların yaşadığı marka şehir hedefini koymuştuk. Bunun için ne gerekiyorsa yaptık. Kentimizin sorunlarını hemşehrilerimizle sürekli iç içe olmak suretiyle yerinde tespit ederek çözdük. Onlarca projemizi güçlü araç ve gereç envanterimizle, profesyonel bir çalışma yöntemiyle hayata geçirdik. Bundan sonra da çalışmalarımıza bu şekilde devam edeceğiz” diyerek sözlerine son verdi.Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Kemalöz Mahallesi’nde yer alan yeni pazar yerinin, Karaağaç Mahalle konağı’nın ve Aybey Mahallesi’nde bulunan Taziye Evi’nin bittiğini müjdelerken yakında açılışının da yapılacağını söyledi.

Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Vaat ettiğimiz tüm projelerimizi hassasiyetle takip ediyoruz” dedi.

Uşak’ın her anlamda talihini değiştirmek istediklerini vurgulayan Cahan, “İlimizde mutlu insanların yaşadığı marka şehir hedefini koymuştuk. Bunun için ne gerekiyorsa yaptık. Kentimizin sorunlarını hemşehrilerimizle sürekli iç içe olmak suretiyle yerinde tespit ederek çözdük. Onlarca projemizi güçlü araç ve gereç envanterimizle, profesyonel bir çalışma yöntemiyle hayata geçirdik. Bundan sonra da çalışmalarımıza bu şekilde devam edeceğiz” diyerek sözlerine son verdi. 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2015, 18:09
banner636
YORUM EKLE
YORUMLAR
sözler tamam da
sözler tamam da - 5 yıl Önce

biraz da büyük sözlere baksak..mahalle konağı taziye evini ilçe belediyeleri de yapar..

banner633
SIRADAKİ HABER