FETİH SURESİ OKUYARAK CEHENNEMİ KAZANMAK!

KPSS sorularını çalanlar yandaşlarını Fetih Suresi okuyacağız diye evlere çağırıp soruları dağıtmış. Sure seçimi tesadüfi değil . 

  Devlet kurumlarını işgal ederek fetih yapıyorlar!  Mekke’nin fethi gibi, İstanbul’un fethi gibi yani!  Bunca yanlışın üstüne Fetih suresi okuyarak  Allah’ın ayetlerini hırsızlıklarına kılıf yapmak  cüretini  gösteren bir hareketin yapamayacağı adilik yoktur.

Kuranda iki yüzlüler, münafıklar önemli bir konudur. Çokça ikiyüzlülerin taktikleri, psikolojileri tavırları anlatılarak deşifre edilirler.

Kendilerine hizmet hareketi diyen ancak an itibariyle hezimet hareketine dönüşmüş bu yapı, hak yemenin   masum insanlara tuzak kurmanın şahikasına ulaştıktan sonra  başlarının belaya girmeyeceğini    nasıl düşünmüşlerdir. ? Sünettulahtan haberi olan herkes bu işlerin mukadder sonucunu bilir…

Bakın Münafikun Suresi 1,2,3. ayetleri bunları nasıl tanımlıyor:  

Münafıklar sana geldiklerinde, “Senin kesinlikle Allah'ın peygamberi olduğuna tanıklık ederiz” derler. Allah, senin, O'nun peygamberi olduğunu biliyor ve Allah münafıkların yalancı olduğuna tanıklık ediyor. Yeminlerini kalkan yapıp Allah'ın yoluna engel olurlar. Onların yaptıkları ne kötüdür! Bu davranışlarının sebebi, şudur: “İnanırlar, sonra inkâr ederler; bu yüzden kalplerinin üzeri mühürlenir, artık onlar anlamazlar.”

  Evet onlar  anlamazlar.

 Bugün başlarına geleni zulüm olarak yorumlayanlar, dün devletin kadrolarını, makamlarını haksız   olarak ehliyet ve liyakat prensiplerini gözetmeden gasp ederken yaptıklarını zihinlerinde ve gönüllerinde  meşrulaştırdılar?  Bu makamları başkalarına zulüm aracı olarak kullanırken zalimliklerini sıradan hale getirdiler.  Hem kendilerini hem de bir takım gafilleri  kandırdılar. Vicdanlar neden isyan etmedi? Çünkü örselendi anlayamaz hale geldi.    İşte ayet bütün bunları anlatıyor. Anlayabilselerdi yeminlerini kendilerine kalkan yapmazlardı. Devamlı yemin ediyorlar. 

Liderlerinin youtubede bir  hizmete yemin metni var açın dinleyin. Taraftarlarını var mısınız  deyip Vatan ve memlekete, hizmet için yemine davet ediyor.   Bugün ise tele kulaklardan  kriptolu telefonları dinlemekten, casusluktan vatan hainliğinden yargılanıyorlar.  Hükümeti yıkabilmek için Türkiye’yi yıkmaya uğraşıyorlar. Bugün dışarıda Türkiye aleyhine çalışan bunlardan daha büyük bir örgüt yok.  CİA’ya MOSSAD’ a gerek yok, bunlar var artık! 

Münafıklığın en önemli şartı yalan yere yemin etmek! Bir adam çokça yemin ediyor ve muhataplarını yerli yersiz  yemine davet ediyorsa korkun ondan..

 

Bu hezimet hareketinin lideri örgütünü Allah adıyla peygamber adıyla bakın   nasıl kandırıyor.?   

“Bugün size saldıranlar, sizin aleyhinizde olan insanlar, inanın bana, yemin bile edebilirim, sizden daha fazla ıstırap çekiyorlardır. Çünkü sizin, dünyayı kaybetseniz bile ahiretiniz var! Allahınız var! Peygamberiniz var! Yalanınız yok, iftiranız yok, isnadınız yok, intikam duygunuz yok, kininiz yok, nefretiniz yok, fezâzetiniz yok (kötü ahlak), gayzınız yok, toplumun içine iftirak ve ihtilaf atmanız yok! Dolayısıyla öbür tarafta böyle reftâre (salınarak) yürüyor gibi cennet bahçelerinde yürüyeceksiniz, dünyayı bütün bütün kaybetseniz bile. Ama inanın, yürüdüğünüz yolda halisane yürüyorsanız, Allah dünyada bile sizi yalnız bırakmayacaktır”

Bu salınarak cennete gidecek arkadaşlar, Fetih Suresi okuyarak çaldıkları KPSS sorularını  dağıtıp memur oluyorlar. Kendilerinden olan hakimlere savcılara da olayı örtbas ettiriyorlar. Sizin bir hesabınız varsa Allah’ın sayısız hesabı var. Bu incelikleri anlayabiliyorlar mı  acaba? Kopya soruşturmasının bu aşamasında bile hala iftira diyorlar.  Bugün dahi  Allah’ı ve kanunlarını  bilmeyenler,  yeminlerini kendilerine kalkan yaparlar. Başlarına geleni anlamamaları   iman ettikten sonra saptıkları için kalplerinin mühürlenmesinden midir? Düşünmek gerekmez mi? Fatır suresi 5. Ayet şöyle diyor: Ey insanlar, Allah'ın vaadi haktır! O halde iğreti dünya hayatı sizi sakın aldatmasın! O yaman aldatıcı, o çok gururlu,  (Şeytan) sizi sakın Allah ile aldatmasın.

Yeter,  her şey yerli yerine koyulmalıdır artık. Kimse üç maymunu oynamamalıdır.  Güneydeki ülke sevdikleri ülkedir.  Mısırdaki darbeye darbe diyemezler .  Mavi Marmara şehitlerine şehit değil fetvası verirler. Siyonist devleti otorite kabul ederler.     Beyrut Kasabı  Şaron  öldüğünde   taziye mesajı yayınlarlar  Katledilen Filistinli çocukları tanımazlar bilmezler!   İsrail ve Amerikan  Neocon’larının Türkiye’yi ele geçirme projesinin parçası olmakta hiçbir beis görmezler.  Sonrada Allahımız var peygamberimiz var, derler. Allah’ı ve Peygamberi olan KPSS sorularını Fetih suresi eşliğinde dağıtır mı ? Ayıptır günahtır.    Bakın soruşturma üzerine  Pensilvanyadaki  zatın avukatı aynen şöyle bir açıklama yapmış; “Kendisi ile uzak ya da yakın hiçbir ilgi ve bağı olmayan kişiler hakkında gerçekleştirilen 2010 KPSS soruşturması ile Sayın Fethullah Gülen irtibatlandırılmaya çalışılmaktadır

Yalancının!

Son olarak şunu söyleyelim. Fetih Suresi okuyarak KPSS’nin çalıntı sorularını taraftarlarına dağıtanlar, kazansalar kazansalar cehennemi kazanırlar. Zira Allah adıyla aldatmak Hesap Günü kanunlarına göre çok ağır bir suçtur.  Türk ceza kanununda bu suçun müeyyidesi yok.  Ey şakirtler öyle reftare (salına salına) cennete gideceğiz derken cehenneme gitme  ihtimalini gözardı etmeyin  .  Allah hepimizi ıslah etsin. 

YORUM EKLE